Brali jsme se 21. 8. 2004 v kostele sv. Bartoloměje v Pardubicích.

 

Já i manžel se věnujeme historickému šermu, a tak pro nás nepřicházela v úvahu klasická svatba, ale rozhodli jsme se pro dobové kostýmy. Manžel si pro tuto příležitost nechal ušít nádherný nový kostým a já si vybrala bílé šatičky, které se +- hodily. Dlouho jsem uvažovala, že bych se také vdávala v gotice, ale přeci jen ta bílá je sen většiny nevěst.

Měli jsme kliku na fantastického kněze – pátera Vladislava Brokeše, který byl ze svatby v kostýmech tak nadšený, že si sám jeden sehnal a pak v něm přišel na hostinu.

Bohužel někteří z příbuzných úspěšně sabotovali náš nápad kostýmované veselky, takže nakonec byli v kostýmech jen naši kamarádi. Ale i tak to bylo bezva.

 

Svatba v kostele má jednu výhodu – počkají na vás. My přijeli na obřad s půlhodinovým zpožděním a nikdo nám nic neřekl. Páter na nás čekal a byl moc milý.

 

Obřad byl nádherný. Já i manžel jsme měli maličké dušičky, když jsme četli z Bible, takže jsme pak na videu zjistili, že jsme oba čtení doslova odsprintovali. Ale úplně nejmenší dušička ve mně byla, když jsme si měli říct manželské sliby. Oba jsme se slib učili, ale nervozita a důležitost okamžiku udělají svoje. Ještě vyměnit prstýnky, dát si pusu a hotovo.

 

Pak už nám bylo hej a mohli jsme se přesunout na hostinu, která se konala v nedalekém špejcharu. Cateringová společnost tam pro nás připravila úžasnou středověkou hostinu a kamarádi se postarali o dobrou zábavu. Vymysleli nejrůznější soutěže, překvapení, zorganizovali únos nevěsty.

 

Zlatým hřebem byla ohňová show, kterou má naše skupina v repertoáru, ale na naši svatbu připravili speciální upravenou verzi. Plivání ohně za zvuků We will rock U nemá chybu.

 

Jsem jim všem moc vděčná a pro nás i pro naše hosty to byl nezapomenutelný zážitek.

 

Ještě přikládám pár fotek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Věrné šermířce posílám malý dárek a děkuji!

 

Na další příspěvky se těším na adrese redakce@zena-in.cz !!!

 

Hezký pršavý den se Žena-in.cz vám přeje

 

   

 

Reklama