Čtenářka Blesksoft mi poslala svou fotku v korzetu. Tahle není tak odvážná, jako ty, o kterých píše níže, ale sluší neméně. Co myslíte?


korzet

Miluju korzety. Jakékoli. Krajkové, hedvábné, sametové, ale nejraději mám ten z pravé kůže, který můžu nosit snad ke všem příležitostem. Manžel mi ho koupil, když pobýval půl roku mimo republiku. Já jsem se v něm fotila a fotky mu posílala. Některé byly i erotické. Manžel si je pěkně ukládal na disk, aby se s nimi mohl čas od času potěšit. Jenže po příjezdu domů disk klekl a na něm ty fotky. No, musel do opravy, zda se data dají zachránit. Ano byli šikovní a všechna data byla OK. Já s hrůzou čekala, kde se moje lechtivé snímky ukážou, zda technici (mladí kluci) prohlédli i ony fotky. Naštěstí jsem je nikde nezahlédla. A manžel, ten si radši fotky ukládá na jiná média.

Blesksoft

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne

Pište mi vy vaše historky se spodním prádlem, nemusí být s douškou erotiky - určitě se vám stalo třeba něco komického. Posílejte i fotky vašeho oblíbeného prádla. Diskutujte pod novinkami nad tím, jaké prádlo považujete za skvělé a jaké byste na sebe nikdy nevzala.

A chcete-li vyhrát, ale nemáte zrovna psací slinu, odpovězte na dnešní jednoduchou otázku!

VYHRÁT DNES MŮŽETE LUXUSNÍ CENY V CELKOVÉ HODNOTĚ 3.150 KORUN!

Reklama