Panasonic uvádí na trh barevné kompakty jako stvořené pro první fotografické pokusy. Jednoduché ovládání za pomocí funkce inteligentní auto, menu v českém jazyce, superrychlé ostření nebo možnost natáčení velmi kvalitních ozvučených video klipů, okouzlí malé i velké začátečníky. S modelem  LS80 si z dovolené přivezete nejen kompletní fotodokumentaci, ale i spokojené novopečené fotografy.

 

Fotoaparát je vybaven objektivem Lumix DC Vario s trojnásobným optickým zoomem s praktickým počátečním ohniskem 33mm a umožňuje výběr formátu (4:3/3:2/16:9), ve kterém se rozhodnete fotit. Funkce iA (inteligentní auto) umožňuje přístroji v závislosti na fotografované scéně vybrat správný režim citlivosti ISO, stabilizace obrazu i detekce tváří. iA za vás samo udělá všechno pro to, aby byly výsledné fotografie byly co nejkvalitnější a to i v případě, že pouze mačkáte spoušť.

 

Model LS80 ukládá snímky na SD nebo SDHC karty, má  interní paměť o velikosti 24MB a prodává se ve stříbrném, černém a dokonale růžovém provedení včetně tužkových baterií a USB kabelu za neuvěřitelných 2995,00 Kč. S ním můžete udělat radost před dovolenou svým úspěšným školákům, jejich prarodičům nebo jen přátelům, kteří tvrdí, že se fotografovat nikdy nenaučí!

 

 

Více na www.panasonic.cz

Reklama