O tom, že Japonci jsou dost podivně zvrácení v mnoha směrech, není pochyb. O tom, že nejen Japonci, ale Asiati obecně, jsou blázni do focení, také ne. Ovšem nová zábava mladých Japonek, která začíná mít větší oblibu než selfie, je opravdu už na psychiatra. Nebo na změnu dealera.

Fotky selfie sice nemají svůj původ vzniku v Asii, právě tam ale našly díky lásce Asiatů k focení největší uplatnění. Teď se ale zdá, že budou mít odzvoněno – mladé Japonky si totiž našly nové hobby. Věřte tomu nebo ne, olizují kliky.

A aby o to snad nebyl svět ochuzen, neváhají se u toho fotit a často lokačně vychytané fotky sdílet na sociálních sítích. Nějak nevíme, co si o tom v redakci máme myslet. Existuje snad droga, která tyto choutky vzbuzuje? Jak asi ty kliky chutnají? A nebojí se tyto statečné dívky bacilů, které ulpívají na denně hojně používaných klikách? Otázky, samé otázky…

Každopádně doufáme, že mladé Japonky nenapadne olizovat kovové kliky v zimě na mrazu, mohly by totiž dopadnout jako školáci z filmu Obecná škola. A raději nechceme domýšlet, kam až by manipulace s letlampou u zvrácených olizovaček klik mohla zajít.

\sdfa \sdcaf \dayf \sdffs \sfsaf y\sdfsdf

Reklama