Další nášup fotografií! Prohlédněte si snímky čtenářek BastMetzli, Jitulinky a Mio, které zaslaly k tématu: Zímní fotka dítěte.

Následující snímky zaslaly čtenářky k tématu „zimní fotka dítěte". Zasílání fotek končí dnes (23. února 2011) ve 13.00 hodin.


Vlastní potomky zatím nemám, tak alespoň posílám lednovou fotečku neteře a synovce. Co k tomu více dodat, snad jen: Není to krása, když má chlap takovou kopu dětí?

sprezeni

Krásný den všem, BastMetztli


Milá redakce a ž-in zasílám Vám rok starou fotku,kde jsem byla se synem Filipem na nedělní procházce.Od mala ho fascinují rampouchy,které se mu povedlo už párkrát přinést domů a potají si je schoval pod polštář.Dnes už je rozumný,rampouchy si nedává pod polštář,ale strká je rovnou do mrazáku :-O Prý je bude v létě prodávat.

snih

Hezký den přeje, Jitulinka


Ahoj všem,

Je s podivem, že vzhledem k minimálnímu počtu letošních zasněžených dnů jsme stihli vůbec něco vyfotit..

kluk

Na plotě je stylově zavěšen náš 2letý synek - byl tenkrát zřejmě zmožen delší nedělní procházkou a především krmením dravé zvěře (říční kachny měly opravdu hlad) . Jinak na místě, kde tehdy stál fotografující otec, se přes léto krmí brněnští spoluobčané pečenými žebry a koleny a zalívají to chmelovým mokem. Děti si mezitím zadivočí na hřišti. My, matky s dětmi, tam chodíme převážně kontrolovat vysportovaná těla našich poloviček, kterak za druhým plotkem zápasí s míčem.. V zimním období se tam občas stavujeme po procházce na horký svařák a těšíme se, až na témže místě budeme pořizovat fotky letní :-)

Hezký den přeje,
Mio...

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 23. února 2011: Dětská zimní fotka

Ráda fotíte? Pokud ano, je dnešní téma určené přímo pro vás! Tentokrát totiž nejde o to zaslat příběh či úvahu, ale fotografii. Jakou?

Každá maminka se ráda pochlubí se svými dětmi. Takže volba byla jasná a jednoduchá:

  • Posílejte zimní fotku svých dětí! A přidejte k ní krátký vtipný komentář.
  • Zasílání fotek končí dnes (23. února 2011) ve 13.00 hodin.

POZOR! Každé čtenářce (či čtenáři) bude otištěna jen jedna fotografie, tak vyberte tu nejlepší!

Svou fotku s komentářem zašlete v elektronické podobě na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Do předmětu vašeho mailu nezapomeňte uvést heslo.

A co můžete za svou fotku s krátkým popiskem získat? Pro zahřátí v chladivém počasí jsme vybrali následující dárek: čaj PICKWICK fresh Mountain...

pixkwick

... a k němu knížku: KRÁSA podle Vlasty Libotovské: Šťastná ve své kůži z nakladatelství Smart Press a GRADA.

krasa

Reklama