Další čtenářský příspěvek dorazil od Eliany. Léto začala červenou a bílou a postupně se dostala až k zelené. Když chce odění trochu divočejší, uváže si pestrý šátek...

Ohodnoťte fotky čtenářky Eliany - jak se vám líbí její letní šatník?


Krásný chladnější, a pro mne ideálnější, letní den!

S příchodem léta pozoruji, že lidé odhazují šeď, hnědotu a s ní snad i ponurou beznaděj a vytahují všechny barvy léta od nádherně tyrkysových odstínů, oranžových západů slunce a zelenavých plání i přes kuřátkově žlutou, nespoutaně rudou či zářivě bílou. Já bych byla šťastná, co se módy týče, v období hippies. Miluju barvy a náš dům nemá bílé stěny (tedy ani meruňkové) a všude se to hemží puntíky, kostkami, květy a vzory. Divočina nejdivočejší? Věřte, že ne, když se to k sobě dobře poskládá.
Sama bych se halila do gypsy hábitků, ale na zahradu v kleče u záhonu to je nepraktické, při terénních úpravách se vracíte opět k hnědé a v kuchyni mi tu a tam něco plácne na oděv či zástěrku. Doma tak nejčastěji nosím věci praktické a převážně černá, tmavě modrá či tmavě zelená to jistí.
Ovšem jak vyrážím mezi lidi to je jiná!

Léto jsem začala červenou a bílou:

eliana

Následně jsem se zamilovala do těchto šatů:

eliana

Pokračovala v režimu fialová divočina:

eliana

Volně přecházím do zelené:

eliana

A končím čímkoliv jednobarevným s nějakým tím šátkem či páskem jako divočejším doplňkem:

eliana

No nenoste to, když ty barvy dodají člověku optimismu!

Eliana

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 10. 7. 2012: Moje letní barva

  • Jakou barvu si v létě oblékáte nejraději a proč?

Napište mi svůj příběh minimálně v délce tohoto odstavce, ve kterém mi odpovíte na výše položenou otázku. Léto svádí k jasným barvám, ale třeba si právě vy oblékáte barvy tlumené. Zajímá mě zkrátka, v jakých barvách se v létě cítíte dobře, jako máte barvu třeba plavek, oblíbené letní halenky, sukně... A myslíte si, že barevností svého oblečení svému okolí o sobě něco prozrazujete? Vaše příspěvky očekávám v redakční e-mailové schránce (viz níže) nejpozději 10. 7. 2012 v 15.00 hodin. Pro jednu z přispěvatelek tu má připravený kosmetický balíček plný barev GABRIELLA SALVETE.

gs

Reklama