Nepořádek k dnešnímu tématu zaslala také čtenářka Iva. Vyfotila pracovní stůl svého manžela. No, Ivo, rád se vašeho muže zastal, má na stole asi tak třetinu věcí, co jich mám já...

Na fotce níže si můžete prohlédnout pracovní stůl manžela čtenářky Ivy. Milá Ivo, dle mého názoru je docela uklizený. To můj pracovní stůl... to by pro vás mohla být bezva manželská terapie.


Dobrý den milé ženy.
Žijeme s manželem sami, takže se nemusím rozčilovat jestli mají děti uklizený pokoj. Na rozčilovaní mám svého milovaného chotě a jeho pracovní stůl, který se nachází v obývacím pokoji.
Několikrát jsem se pokusila dát ho do pořádku a vždy to skončilo hádkou, protože pak nemohl nic najít a tak teď dělám mrtvého brouka a stolu si moc nevšímám. Přeberu staré noviny, /ještě že chodí jenom dvakrát týdně/ utřu prach na počítači.
A pak čekám, kdy se ohlásí nějaká návštěva a nebo vánoce a manžel udělá pořádek na pracovním stole.
Je to prostě věčný boj.
Posílám foto: na vánoce bylo uklizeno, ale už je bohužel leden.

stul

Přeji pevné nervy.
Iva

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

(Foto)téma dne 17. ledna 2011: Domácí bordelkoutek

Zasílání příspěvků k dnešnímu tématu již skončilo. Okolo šestnácté hodiny se dozvíte, která čtenářka získala z příspěvek slíbený dárek: balíček Pur, ve kterém mimo jiné najdete i přípravek Pur 3xACTION se skvělou dezinfekční a odmašťovací silou.

pur

Reklama