Své zkušenosti s kondomem jako prostředkem proti početí zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Ula. Neopatrnost někdy přinese i velkou radost v podobě neplánovaného miminka...

Jakého štěstí se dočkala čtenářka Ula, když si její manžel sundal kondom? Ano, tušíte správně...

Kondom byl zbytečný a je to dobře

Dobrý den,
posílám foto našeho výsledku, kdy si manžel na svůj svátek sundal kondom - že je to tak lepší - a je, co si budeme povídat - nakonec jsem ho přemluvila po dvou minutách, aby si v rámci opatrnosti dal jiný a tohle je ten výsledeček těch dvou minutek - třetí naše neplánované miminko - a jak je dobře, že to dopadlo tak, jak to dopadlo.

mimčo

Jinak o trapasech s kondomem by se dalo psát docela dost dlouho, protože jak život plyne i trapasy přicházejí. Třeba o tom, jak jsme po akci nemohli ten malý kousek pryže najít, až nakonec druhý den jsem musela zajít k lékaři a ten mi ho vyndal. Hrozně se divil, jak je to možné, ale i toto se může stát.
Tak přeji, aby tento prostředek proti početí a pohlavně přenosným nemocem plnil svůj účel a ne opak, jak tomu často bývá.

Hezký den.
Ula

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 15. března 2011: Veselé historky s kondomy

  • Máte nějakou humornou historku s prezervativy? Sem s ní!

Posílejte mi dnes (úterý 15. března) do 15.00 hodin své příběhy s prezervativy. Nemusí jít nutně o historky z erotických chvil. Asi všichni jsme si nějakou tu vtipnou či trapnou chvilku s kondomem užili - podělte se o své zážitky s ostatními čtenářkami. Příběh, který mě nejvíce pobaví odměním knihou sexuologa Petra Weisse: Sloupky o sexu a přidám k ní ještě (jak jinak) balíček kondomů. Chcete-li mít větší šanci na uveřejnění a také šanci na zmíněný knižní a pryžový dárek, ať je váš text dlouhý alespoň jako tento odstavec. Zasílejte ho na redakční e-mailovou adresu, uvedenou níže a neopomeňte do předmětu uvést heslo.

sloupky

Reklama