Milé ženy-in,

slunce svítí, tráva je zelená a fotbal, to je hra. A naši muži tuto – údajně nejkrásnější kolektivní hru – milují. Ve zkratce asi nejzásadnější informace, kterou bychom měly znát před nejočekávanější sportovní akcí, která začíná právě dnes – Mistrovství světa ve fotbale. Perfekcionistky by ještě mohlo zajímat, že mistrovství se koná v Brazílii a o titul mistra světa se utká 32 národních týmů, rozlosovaných do osmi skupin. Z každé pak první dva postupují do osmifinále.

Fotbal je však nejen krásná hra dovolující hráčům předvádět jemné technické kousky, ale i mužná bitva, která v osobních soubojích přináší nasazení, tvrdost a sílu. Schválně jukněte na vaši drahou polovičku během sledování zápasu, a určitě to tam všechno uvidíte.

Zhluboka se nadechněte, otevřete mu pivo a spolu s večeří podávejte zásadně v patnáctiminutové přestávce, která je mezi dvěma poločasy. A chcete-li být skutečně za hvězdu, jen tak mimochodem se zmiňte, že výsledek dnešního zápasu mezi Chorvatskem a Brazílií je prakticky jasný, ale nelze v žádném případě podceňovat tým Nika Kovače, ve kterém nebudou chybět největší hvězdy Mandžukić, Modrić nebo Srna.

Milé dámy, s námi toto mistrovství světa nejen že přežijete, ale docela možná si ho – vůbec poprvé – i užijete.

Těším se na vaše zážitky „s malým kulatým nesmyslem.“

Reklama