Čtenářka Janaa1 má ráda hlášky z filmu Forrest Gump a občas se romanticky zasní nad Hříšným tancem. Přiznejte se, máte to taky tak, že? A Vám Janoo1 moc díky za příspěvek…

Hezký den a všem hezké zážitky s filmovými hrdiny..
 
Po přečtení tématu jsem se dost zamyslela, který že filmový hrdina je mi nejsympatičtější a nejbližší. K jednoznačnému závěru jsem ale nedospěla.

Pokud bych měla volit postavu, která mě vždycky zaujme, je to Forest Gump. Vždycky si ve filmu najdu své a pokaždé mě pobaví něco jiného.Jeho větu :“Máma říká Pro hlupáka každý hloupý..“ mám ráda opravdu hodně. Zrovna tak tu o tom, že život je jako bonboniéra, nikdy nevíš jaký bonbon zrovna ochutnáš ...

Bavím se, když učí Elvise tančit, jde na záchod v Bílém domě, diskutuje s Bubou nebo loví krevety, je mi do pláče, když vypráví o Jenny a jejím dětství - prostě tuhle postavu si ve filmu oprvdu užívám..

Nejsou ale jen dny, kdy se člověk dívá na filmy, které mají myšlenku. Občas mám dny, kdy se potřebuju někam schovat, zabalit do deky a úplně se vypnout. Pak si pouštím Hříšný tanec . A zasním se, jak by bylo fajn nechat se naučit tančit, zamilovat se tou úžasnou první láskou, kdy člověk nevidí, neslyší a žije jen daným okamžikem a hlavně:být tou Baby, co nebude sedět v koutě..

Postava Johnyho zahraná Patrikem Swayze určitě rozbušila a ještě rozbuší nejedno srdíčko a ani já nejsem vyjímkou Na ponuré zimní odpoledne film jako stvořený.

Ve dnech, kdy mi v autobuse někdo šlape usilovně na nohu, rýpe mě loktem do žeber, zabere poslední parkovací místo a vykoupí poslední chleba a ještě se poťouchle usmívá,když mi vozíkem najede už potřetí na paty - v těchto dnech miluji Kristiána a pana Oldřicha Nového, jako dokonalého gentlemana. Hned je mi o něco lépe, když vidím tu úžasnou noblesu a atmosféru začátku 20 století.

Filmy jako takové miluji. Přiznávám bez mučení, že se ráda dívám na hezké filmy, Občas i ty nepříliš kvalitní,u kterých se nemusí moc koukat na obrazovku a klidně u nich můžete žehlit..Vybrat jednu postavu, co se mi líbí nejvíc asi nedokážu, přesně ale vím že nemusím novodobé akční hrdiny typu Kobra 11 nebo Ramba..
V tu chvíli se vrhám na čtení a televizi úplně vypínám.

Janaa1
Text nebyl redakčně upraven


Jaká je vaše oblíbená filmová postava?

  • Milujete filmové kulturisty?
  • Nebo raději drsné romantiky?
  • Něžné ztřeštěnce?
  • Chlípné ďáblíky?
  • Máte jednoho filmového herce, či postavu, kterou milujete?
  • Z koho hereckého umění, ve které roli, jste paf?

Své úvahy, příběhy, vyznání, ukázky z filmů, prostě cokoliv vás k tématu dne napadne, posílejte na známý redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás, která přispěje k dennímu tématu, dnes kolem 16. hodiny odměním. Zábavnou společenskou hru: Světový film vám jako dárek pošle firma Albi. Věřte, že se u ní skvěle s přáteli pobavíte. Mám s ní osobní zkušenost...

Společenská hra: Světový film

Reklama