Chcete udělat něco pro svou postavu i sebevědomí? DERMACOL ENJA Vám pomůže dosáhnout Vašeho vysněného cíle!

dermacolKaždá žena je jedinečná. Nesnažme se tedy přizpůsobit ideálu krásy, ale zaměřme se na vlastní potenciál. Jedna chce zhubnout, další vyhladit celulitidu nebo zpevnit postavu. Pokud chcete něčeho skutečně dosáhnout, musíte se soustředit na celek jako takový, a to platí i v péči o tělo. DERMACOL ENJA připravil tělové máslo, které splňuje všechny tyto požadavky.

Zbavte se celulitidy, zpevněte pokožku a hydratujte ji.

Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte! Soutěž probíhá ZDE

Co můžete otestovat? Balíček je připraven pro deset z vás! Poprosíme výherkyně, aby nám napsaly, jak byly s přípravkem spokojeny, jak jim pomohl ve zlepšení zpevnění pokožky!

DERMACOL ENJA REMODELING BODY BUTTER

Remodelační tělové máslo účinně zvyšuje pevnost a pružnost pokožky a navrací tělu krásné, pevné tvary. Výtažek z černé brusinky pro zpevnění a zvýšení pružnosti pokožky zvyšuje své účinky ve spojení se směsí rostlinných extraktů (komplex Polyplant Anti-Cellulite®), které má vysoce anti-celulitidní působení. Účinnost másla je dále podpořena kofeinem, který podporuje štěpení tuků v pokožce a mikrocirkulaci. Bohatá krémová textura obsahující bambucké máslo, makadamiový olej a vitamin E se výborně vstřebává, pokožku výrazně hydratuje posiluje její ochrannou bariéru a zabraňuje vysoušení. Přípravek je vhodný i pro masáž.
Použití: Aplikujte krouživými pohyby na problémové partie 2x denně. Výsledek: Zpevněné a vytvarované tělo bez celulitidy.
Množství: 300 ml - Cena: 299 Kč

dermacol

TIP DERMACOLU:

Šaty s hlubokým výstřihem, úzkými ramínky a zajímavými detaily v oblasti dekoltu vypadají vždy svůdně na ženách s pevným poprsím. Správnou péčí o svůj dekolt si můžete zvednout nejen své sebevědomí...

ENJA PUSH-UP

dermacolZpevňující krém na poprsí a dekolt účinně zpevňuje pokožku prsou a dekoltu díky komplexu z mořských řas a rostlinných extraktů. Tyto látky mají významný regenerační a vypínací efekt, vrací pokožce pružnost, ale zároveň působí i jako prevence jejího ochabování.
Výsledkem je sametově hebká, hladká a viditelně zpevněná a vypnutá pokožka poprsí a dekoltu.
Množství: 75 ml - Cena: 199 Kč

Více informací na www.dermacol.cz

Reklama