Chcete udělat něco pro svou postavu? Trápí vás celulitida? DERMACOL ENJA si vás vezme do parády!

DERMACOL ENJA je řada určená ženám. Pomáhá formovat ženské křivky a zeštíhlit problematické partie, zpevňovat pokožku, zabraňovat vzniku strií a odbourávat celulitidu. Ať už jste se svojí postavou spokojená nebo na jejím zdokonalování pracujete, DERMACOL ENJA vám přijde vhod. Můžete používat jen jeden přípravek nebo jich kombinovat více, čímž se i zvyšuje jejich účinnost. Máte nespočet voleb, jak si dopřát tu nejlepší péči. Přípravky řady DERMACOL ENJA si vezmou vaše tělo do parády!

Zatočte s celulitidou a zeštíhlete problematické partie!

enjaENJA INTENSIVE ANTI-CELLULITE TREATMENT NIGHT

ENJA NIGHT je vyvinuta tak, aby účinně působila proti nočnímu ukládání tuků a urychlila odvodnění a odplavení toxických látek z těla v době, kdy lze dosáhnout maximálního účinku. Extrakty z mořských řas, koňského kaštanu a kofein posilují rozklad tuků v pokožce, brání úbytku kolagenu a elastinu a efektivně odbourávají viditelnou celulitidu. Působení ještě zintenzívní komplex Polyplant Anti-CelluliteTM (obsahuje extrakt z břečťanu, mořské řasy Fucus, citroníku pomerančového a rozmarýny), který pokožku těla stimuluje a vyhlazuje. Pravidelnou aplikací se pokožka stává pevnější, vzhled „pomerančové kůže" se znatelně redukuje.

Použití: Aplikujte krouživými pohyby na problémové partie každý večer.

Množství: 150 ml

Doporučená MOC: 219 Kč

Testujeme ENJA INTENSIVE ANTI-CELLULITE TREATMENT NIGHT!

Chcete s námi tento přípravek otestovat? Napište nám pod článek, proč byste chtěla ENJA NIGHT testovat právě vy. Vybereme deset čtenářek, kterým tento přípravek zašleme a poprosíme je, aby jej zodpovědně každý den používaly. Po měsíci používání se testovaných čtenářek zeptáme, jak byly s ENJA NIGHT spokojeny. S jejich popsanými zkušenostmi vás seznámíme formou článku „Testovaly jsme DERMACOL ENJA NIGHT pro odbourání celulitidy“.

 

TIPY DERMACOLU

Nejen při hubnutí, ale každodenním pravidlem by se nám měl stát správný pitný režim, který napomáhá pročišťování těla a odvádí škodlivé látky z těla ven. Ideálně bychom měli vypít 2-3 litry tekutin denně. Vyzkoušejte KORUNNÍ NEPERLIVOU s obsahem optimineralu (vyvážený obsah minerálních látek).

 

Pro další péči a zeštíhlení problematických partií doporučujeme používat výrobky z řady ENJA, které jsou určeny partiím, se kterými má většina z nás problémy, bříško, zadeček a boky.

enjaENJA LIFT-GEL for BUTTOCKS & HIPS
Vypínací gel na hýždě a boky s účinným liporedukčním systémem Lipomoist®, kofeinem a mořskými řasami. Účinné látky napomáhají k zeštíhlení a remodelaci zadečku a boků.

Klinické studie Státního zdravotního ústavu v Praze potvrzují zeštíhlení zadečku a boků až o 1 konfekční velikost během jednoho měsíce.

Množství: 150 ml

Doporučená MOC: 199 Kč

enjaENJA SLIM-GEL ABDOMEN RESHAPING
Zeštíhlující gel na bříško s kofeinem, escinem a speciálními polysacharidy, které stimulují štěpení tuků v pokožce a preventivně působí proti jejich ukládání. Výsledkem je ploché bříško, pevnější a pružnější pokožka.
Klinické studie Státního zdravotního ústavu v Praze potvrzují zeštíhlení oblasti břicha až o 1 konfekční velikost během jednoho měsíce.

Množství: 150 ml

Doporučená MOC: 199 Kč

Reklama