Spojení výjimečné zubní hygieny a dokonalého stylu
5b587b3c133b3obrazek.png
Kartáček je vyroben ze zdravotnického neporézního silikonu. Je tak ultra hygienickou alternativou k manuálním i elektrickým kartáčkům s nylonovými štětinami, protože odolává hromadění bakterií (až desettisíckrát účinněji než běžné kartáčky). Kromě toho představuje i skvělou investici do péče o ústní hygienu: na unikátní kartáčkové hlavě najdete silikonové i PBT polymerové štětiny, které společně pomáhají zajistit intenzivnější čištění a odstranění plaku a zároveň jemně masírují dásně. Vzhledem k vysoké odolnosti vydrží kartáčková hlava rok pravidelného používání. Proč vyhazovat kartáček každé tři měsíce, když můžete používat FOREO ISSA 2 – kartáček, který je výkonnější a zároveň šetrnější k přírodě?
 
Technologie Sonic Pulse pulzuje ve frekvenci 11 000 pulzů za minutu a účinně, ale zároveň jemně čistí zuby a masíruje dásně. Kartáček odstraňuje zubní plak, poskytuje komplexní péči o ústní dutinu a je obzvláště vhodný pro osoby s citlivými dásněmi a pro všechny, kteří požadují citlivou a účinnou péči o zubní sklovinu.
5b587b8c1a83fobrazek.png

Zubní kartáček nové generace nabízí kromě moderního švédského designu také výběr ze čtyř stylových barev – světle růžové, kobaltově modré, matně černé a světle modré. V kostce FOREO ISSA 2 přináší:

  • 16 různých rychlostí a vestavěný časovač k prevenci příliš dlouhého čištění,
  • USB nabíjení trvající pouhou jednu hodinu, zaručující až 365 dnů do dalšího nabití,
  • ideální způsob péče o chrup při cestování: funkce zámku zabraňující spuštění a žádné neforemné nabíjecí stanice,
  • dvouletou záruku na zboží a desetiletou záruku kvality.

Generální ředitel FOREO, Paul Peros, doplnil: „ISSA 2 pro nás představuje zbrusu nový způsob čištění zubů, který je nesrovnatelný s ničím, co jsme doposud znali. Od nejmodernějšího materiálu, který byl při jeho výrobě použit, až po revoluční design představuje ISSA 2 skutečně přelomový produkt na trhu, který příliš dlouho čekal na výraznou inovaci. Jak mimo jiné prohlásili ve Star Treku – ISSA 2 je opravdu kartáčkem budoucnosti.“

Zubní kartáček FOREO ISSA 2

5b587b6138ea1obrazek.pngFOREO ISSA 2 je sonický zubní kartáček nové generace vyrobený z ultra hygienického zdravotnického neporézního silikonu. Je založen na technologii Sonic Pulse a elegantním designu, díky čemuž přináší vysoce efektivní způsob ústní hygieny rovnou do vaší koupelny. Nabízí šestnáct různých rychlostí a vestavěný časovač k prevenci příliš dlouhého čištění a USB nabíjení zaručující až 365 dní do dalšího nabití, je tedy ideálním společníkem při cestování. Stejně jako ostatní produkty FOREO disponuje dvouletou zárukou na zboží a desetiletou zárukou kvality.

Doporučená cena: 4 490 Kč

Kartáček ISSA 2 je dostupný exkluzivně na www.datart.cz.

Reklama