Milé maminky! Možná znáte internetové stránky s dlouholetou tradicí www.forbaby.cz, které nabízejí špičkový sortiment všeho, co potřebují maminky pro své děti. Od kočárků, sedaček, po praktické pomůcky pro krmení, oblečení, hračky a v neposlední řadě i nábytek do dětského pokojíku.forbaby

Tato známá firma se nyní rozhodla udělat pro maminky a tatínky - své spokojené zákazníky ještě něco navíc. Otevřela obchod, kde si můžete pohodlně vybrat vše, co potřebujete. Abyste měly z nákupu radost, můžete si nyní stáhnout slevový kupon - když bude váš nákup vyšší jak 3000,- získáte slevu 500 Kč Slevový kupon si vytiskněte ZDE.

Nově otevřený obchod najdete v těsné blízkosti dálnice D1 v komerčním parku NUPAKY.
V obchodě najdete pohromadě vše potřebné pro péči a dobré prospívání vašich dětí.forbaby

Šíře nabízeného sortimentu v nové prodejně For Baby vás jistě mile překvapí. Můžete si vybírat z množství renomovaných značek kojeneckého textilu, hraček, kočárků, nábytku, hygienických potřeb a pomůcek pro maminky. Ať už si koupíte savičku na kojeneckou lahvičku, nebo kompletní vybavení dětského pokoje, vždy máte jistotu, že jste si pořídili kvalitní, bezpečné (vždy testované) a praktické výrobky, které navíc potěší moderním příjemným designem.

Co vám chceme doporučit?

V řadě Tommee Tippee najdete vše pro kojení a krmení novorozenců. Zakoupíte-li si například Startovací sadu na kojení a krmení, získáte v jedné krabici vše potřebné pro první a také nejnáročnější období po narození děťátka. Nabízíme i nejnovější typy lahviček, které dokonale imitují mateřský prs, parní sterilizátory do mikrovlnné trouby anebo zdravotní sadu, kde budete mít pohromadě všechny pomůcky nutné k péči o zdraví a hygienu miminka. Hitem značky Nuby je zase netekoucí hrneček, s jehož pomocí se děti rychle naučí samy pít. Na procházkách oceníte i misky na dětské jídlo s dobře těsnícími víčky a dlouhé lžičky s tepelnými senzory.

A když je řeč o přípravě jídla, už i na našem trhu se stala jedničkou francouzská značka Beaba. Její parní hrnec a mixér v 1 Babycook se stal mezi českými maminkami doslova pojmem. Pomocí tohoto přístroje totiž připravíte během krátké doby kompletní zdravou dětskou stravu bez nutnosti používat jiné nádobí. Pokud si k Babycooku dokoupíte skořepinový kufřík, máte kompletní „kuchyni“ třeba na dovolenou. V nabídce značky Beaba jsou i další zajímavé „vychytávky“ pro cestování s dětmi. Třeba ohřívačka kojeneckých lahví s adaptérem pro připojení k zapalovači v autě nebo ponorný mixér do lahvičky.

Další nabídku oceníte, když navštívíte nově otevřený obchod v Nupakách.

Nezapomeňte na připravenou slevu. Abyste měly z nákupu radost, můžete si nyní stáhnout slevový kupon - když bude váš nákup vyšší jak 3000 Kč, získáte slevu 500 Kč. Slevový kupon si vytiskněte ZDE.

forbaby

Chcete vyhrát krásné dárky - hračky pro děti? Zapojte se do naší soutěže, která dnes začíná!

Reklama