Me obsedantně posedlé já mi nedovoluje připustit existenci konspiračních teorií. Dalo by se totiž do pohybu soukolí mých soukromých posedlostí, které by mi v lepším případě dovolilo šlapat jen na bílé pruhy přechodu pro chodce.

V případě horším bych považovala za úkladného vraha i naší pošťačku. A přitom se ta chuděra malá snaží  jen o rozklad mé chatrné nervové soustavy.

Čistě pro zachování křehké konstituce mého živočišného druhu, který si na atmosféru vaší galaxie teprve zvyká, jsem se rozhodla aklimatizovat se na vaše podmínky cestou bezmezné důvěry. Věřím.

Věřím příbalovým letákům, návodům na instantních nudlích, nedělní příloze pro ženy, grafiti na hlavním nádraží i poezii na veřejných toaletách.

Mou důvěru mají i celebritky, co se fotí zásadně s našpulenou pusou, lídři stran s majetkovým příznáním záhadně pocintaným rajskou omáčkou stejně jako polonahé stopařky u českoněmeckých hranic. Věřím v osvícené přátelství čínského prezidenta s americkým tak jako v nadřazené postavení Medvěděva Putinovi.

Ale vocaď pocaď !

Když jsem byla venku a sbírala materiály a vzorky pro mou seminární práci na téma: Je možný život na zemi?, někdo se mi vloupal do lodi. Kamerový systém zachytil několik opálených bytostí vašeho druhu, jak mi postavili podvozek na cihly.

Policie případ odročila pro nedostatek důkazů a státní zástupce mi nařídil omluvit se dvacetičlenému klanu místních nepřizpůsobivých za křivé nařčení, kteří během mého monologu posedávali na mých nových galuskách.

Já to řeknu tatínkovi a ten vám vyhlásí válku!

FFF

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


To nemá chybu, Toro! Ty jsi božská. Chci na vaši planetu, kašlu na to tady, u vás musí být sranda, a tu já mám moc ráda!!! Dík za příjemné probuzení a pocintanou klávesnici! :-) Míša

A jaký je váš názor? Existuje nějaké teorie a klidně i s nálepkou „konspirační“, ke které se přikláníte? Je podle vás možné ještě vůbec něčemu věřit? Co si o tom všem myslíte? Jste ochotni pasívně přijímat, nebo si tvoříte názory sami? Pokud ano, pak sem s nimi na redakce@zena-in.cz

Reklama