Chystáte-li se o prázdninách s dětmi do exotických končin, nebo jen autem na chalupu, nezapomeňte, že v nabídce For Baby je spousta praktických pomůcek, které vám cestování s malými pasažéry usnadní a zpříjemní!

Na cestách vyhládne

For baby

Malé děti se neptají, kdy je vhodná doba pro přípravu pokrmu, prostě se ozvou, když mají hlad, a stravy se dožadují velmi nekompromisně. Řada výrobců proto nabízí pomůcky, s nimiž rychle a snadno připravíte dětské pokrmy třeba během jízdy autem. K ohřátí mléka, přesnídávky nebo hotového jídla dobře poslouží kojenecká ohřívačka s adaptérem pro zapojení do autozapalovače. Na výběr je několik typů od různých značek - např. Topcom, Beaba. Pokud budete pokrm připravovat cestou, oceníte dávkovače na sušené mléko, v nichž budete mít kdykoli připravené požadované množství. Pak stačí promíchat jej s převařenou vodou, nejlépe cestovním ponorným bateriovým mixérem - a můžete servírovat. Při podávání pokrmu malým dětem se budou jistě hodit i bryndáky s korýtkem (Sassy, Tommee Tippee). Starší děti, které už pijí samy z hrníčku, budou nadšené z nekapajícího kelímku se silikonovým brčkem. Je vybavený izolační vrstvou, takže tekutina vydrží přiměřeně teplá. Navíc je ozdobený magickými obrázky, které děti na dlouho zabaví (Nuby).

Neznáme nudu

A zábava je při cestování velmi žádoucí. Když děti omrzí pohled z okna a cíl cesty je v nedohlednu, přijdou vhod nejrůznější hračky. Pro nejmenší děti jsou skvělým zdrojem zábavy ty, které se zavěšují na autosedačku a po doteku vydávají různé zvuky. Taková je např. hračka Veselé nožičky, textilní pultík se třemi závěsnými chrastítky a zrcátkem, který po lehkém dotyku dětských nožek hraje a svítí (Taf Toys). Děti zaujmou i textilní knížky, v nichž si mohou prohlížet veselé obrázky, jež navíc šustí a pískají. A až přijde čas na první zastávku, přijde vhod pikniková deka s voděodolnou spodní vrstvou, kterou zdobí obrázky z džungle malíře Alaina Crozona (Taf Toys). Na měkké dece můžete dítě i snadno přebalit, vše potřebné budete mít s sebou v přebalovací tašce. Firma For Baby jich nabízí nespočet druhů v různých designech a s perfektní výbavou. Součástí každé z nich je přebalovací podložka, většinou mají mnoho odkládacích kapes pro přehledné ukládání všech nezbytností, termoizolační tašku na jídlo a nápoje, uzavíratelný sáček na špinavé prádlo a nechybí ani závěsné antibakteriální pouzdro na dudlík (Beaba, Red Castle).

For baby

A kde nás najdete?

FOR BABY, s.r.o.
Komerční park Nupaky

251 01 Nupaky 466 (Praha-Východ)

forbaby

Otevřeno máme: PO–PÁ: 10–18, SO: 10–16
Po předchozím telefonickém objednání maminkám rádi poradíme, co potřebují připravit na příchod miminka včetně zařízení dětského pokojíčku.

Více na www.forbaby.cz