Očekáváte narození potomka? Máte doma kojence, batole či předškoláka? Řešíte, jak zabavit puberťáka? Pokud na některou z těchto otázek odpovídáte kladně, máme pro vás tip na tento víkend šitý jako na míru. Vyrazte do pražských Letňan na podzimní soubor veletrhů věnovaných dětem a péči o ně.

V PVA EXPO v Letňanech se koná v pořadí již 5. ročník tohoto velmi úspěšného veletrhu, který ocení všichni, kdo chtějí držet krok s dobou, inspirovat se v novinkách v potřebách a péči o dítě, nebo ti, kteří chtějí výhodně nakoupit za veletržní ceny nebo se slevou. Na veletrhu se představí celá řada předních výrobců dětských a kojeneckých potřeb, her, hraček a interaktivní zábavy.  

For babies

Ať už přemýšlíte, jak ještě doplnit výbavičku očekávaného miminka, vybíráte potřeby pro kojence, rozmýšlíte, jaké prckovi koupit odrážedlo, nebo si nejste jisti, která autosedačka je ta nejlepší, o prodlouženém víkendu 2.–5. 10. si určitě přijdete na své. Vaše dotazy vám na veletrhu rádi zodpoví odborníci z oboru, většinu věcí si můžete přímo na místě vyzkoušet a jako třešnička na dortu jsou pro vás samozřejmě připraveny i četné výhody a slevy.

O úspěšnosti veletrhů For babies, For toys a For games svědčí i statistiky z loňského roku, kdy výstavní plochu o rozměrech téměř 10 000 m2 navštívilo více než 50 000 návštěvníků. Hojná účast je samozřejmě předpokládána i letos a pro návštěvníky je kromě hlavního programu připraveno samozřejmě i občerstvení a bohatý doprovodný program.

For babies

Veletrh zaměřený na potřeby pro děti, kde najdete novinky i osvědčené taháky ze světa kojeneckých a batolecích potřeb, dětské módy, outdooru, hygieny, ale i třeba nábytku. Prezentují se zde přední výrobci a firmy z oboru. Celou akci podpoří odborný doprovodný program.

For toys

Novinky ze světa her a hraček nejen k vidění, ale i k vyzkoušení. To vše a mnohem víc na 5. ročníku veletrhu For toys. Využijte veletržní slevy a nakupte letos dětem vánoční dárky s předstihem. Vyplatí se to!

For games

Tento veletrh se k ostatním přidal po dvou letech, takže se tento víkend můžeme těšit již na třetí ročník. Hry, hardware a příslušenství pro všechny herní platformy nám představí renomovaní odborníci. Pro návštěvníky je připraven zábavný doprovodný program, vezměte děti s sebou, ať si vše vyzkoušejí.

Na všechny tři veletrhy platí jednotné vstupné, v rámci kterého můžete letos navštívit i souběžné akce Model Hobby, Home Work a Orchidea Bohemica.

Otevírací doba:

10.00–18.00 (2. – 3. 10. 2014)
9.00–18.00 (4. 10. 2014)
9.00–16.00 (5. 10. 2014)

Více informací zde.

Reklama