va1.jpg

Spojení dvou silných brandů s lokálními kořeny. Spolupráce Footshop a Vasky potvrzuje, že někdejší tuzemská éra obuvní velmoci není zdaleka pryč. Originálním předěláním klasické siluety Vasky Farm Boot vznikla dvojice zimních bot, které jsou obohacené o prvky blízké Footshopu.

Oproti původnímu modelu se novinka lehce liší už v samotném řešení boční konstrukce. Unikátní jsou pro kolekci očka na tkaničky (D-rings), poutko na jazyku i na patě nebo do podrážky přišroubovaná plaketa. Navíc nejde jen o nová barevná provedení. V oblasti achilovky se objevuje speciální branding a z boku obou colorways jsou jemně viditelné vrstevnice, související se zmíněným tématem urban hiking.

va2.jpg

Smyslem spolupráce bylo vytvořit víc než jen každodenní zimní botu do města. “Chtěli jsme odprezentovat identitu našich firem. Kvalitním, lokálním a ručně vyráběným způsobem. Výsledkem je proto dvojce outdoorových bot na ven, které si můžete vzít kdykoliv a kamkoliv do města. Nebo je to naopak?,” přibližuje tuto exkluzivní novinku Peter Kováč, kreativní ředitel pro spolupráce ve Footshopu.

Spojení FTSHP x Vasky vychází už 20. listopadu ve všech prodejnách Footshopu i online.

Více informací na www.footshop.cz
61937cdb1ae1fobrazek.png

Reklama