649eb4decb835blobid0.png
Foto:  Martin Pekárek/Klára Křížová

Zrealizovali jsme oblíbenou grilovací akci, kterou vedla zkušená bloggerka a influencerka a také naše dlouholetá kolegyně Alena Kolaříková, kterou znáte pod profilem Elly Bohyně kuchyně. Po akci jsme jí vyzpovídali, děkujeme jí za její odpovědi, které mohou být inspirací pro vaše grilování.

Jak často doma grilujete? A co máte nejraději?
Když se oteplí, tak grilujeme velice často. Někdy i několikrát do týdne. Vlastně část vaření přesouváme ven, na terasu. Grilujeme, co je zrovna po ruce. Moc rádi máme sýry, ale i různé klobásky a samozřejmě maso. Z masa nejraději kuřecí prsa a vepřovou krkovici.

64a28b876d4c0obrazek.png
Foto:  Martin Pekárek/Klára Křížová

Využíváš pro nákup na grilování klobásky, namarinovaná masa, maso na burgery nebo sýry na grilování, které nabízejí různé řetězce pod svými privátními značkami?
Střídám to. Když mám čas a chuť, tak si nakládám maso sama. Ale velice často sáhnu i po namarinovém masu a klobáskách. Ty máme rádi méně tradiční. S medvědím česnekem, různým sýrem, bylinkami. Důležité je, negrilovat maso rovnou z lednice. Mělo by mít pokojovou teplotu.

Na redakční grilovací párty jsme měli možnost testovat a ochutnat dobroty na gril od značky Grill Party, kterou můžeme koupit v Bille, je to jejich privátní značka, která je na trhu dva roky. Jak sis grilování užila? Znáš tyto produkty nebo je to pro tebe něco nového?
Nemám bohužel ve svém dosahu prodejnu Billa s větším výběrem grilovacích produktů. Proto pro mě byla privátní grilovací značka novinkou. A to velice příjemnou. Chutnalo mi úplně všechno, co jsme v redakci grilovali. A grilování mě bavilo moc. Ale to je i tím, že mám tyhle redakční akce moc ráda.

649eb4ebd736dobrazek.png
Foto:  Martin Pekárek/Klára Křížová

Jak ti chutnaly hovězí burgery? Také vnímáš, že jejich obliba roste? Jaké máš tipy pro dochucení hovězích burgerů?
Burgery jsou oblíbené i u nás doma. A rozhodně jsem nadšená, když objevím někde již hotové maso na burgery, které je dobré. A to od Billy a značky Grill Party bylo výtečné. Hlavně skvěle namleté maso, tak akorát, moc dobře ochucené. Housky na burgery si ráda peču domácí a stejně tak si míchám omáčky do burgerů. Na akci s testováním produktů Grill Party jsem umíchala tři různé omáčky a nejvíce mi chutnala kombinace majonézy a Barbecue omáčky.

A co vepřová kýta v medvědím česneku nebo krkovice v barbecue? Značka Grill Party je nabízí jako hotové steaky v marinádě, stačí je jen vybalit a položit na gril. Myslíš, že je to pro mnohé milovníky grilování řešení koupit si již takto připravená masa?
Předem připravené, naložené, marinované maso si kupuju jen tam, kde prodejci opravdu věřím. A jsem si jistá, že v Bill

e můžu být v klidu. Obojí maso, které jsme ochutnali bylo naprosto výtečné. Nejen chuť, ale i to, jak bylo maso měkké, křehké, prostě fakt výborné…

obrazek.png
Foto:  Martin Pekárek/Klára Křížová

Jak hodnotíš klobásy, které jsme ochutnali? Jsou klobásy stálicí českých grilovaček?
Klobásy jsou u nás doma při grilovačce takový starter. Tohle je první, co dávám na gril, spolu se sýry. Než se udělá maso. Mám ráda klobásy zajímavé, velký výběr, a to v Bille mají.

V neposlední řadě se všichni těší na grilované sýry, přece jen jsme národ, kde je „smažák“ pochoutnou číslo jedna. Také je máš ráda na grilu? Jaké ti chutnají nejvíc? A co říkáš na ty od Grill Party?
Já miluju všechny sýry na gril. Asi si neumím vybrat které nejvíce. Možná teď u mě vede haloumi a oštěpky. Z Party Grill nabídky mě nejvíce bavily malé dukátky, těch bych snědla hromadu.

64a28bb6f2dc0obrazek.png
Foto:  Martin Pekárek/Klára Křížová

Také milujeme různá dochucovadla v podobě omáček. Jak ti chutnaly ty z Billy od Grill Party a kde je jde ještě využít? Třeba do nějakého dipu?
Barbecue omáčku i švestkovou s chilli jsem na akci použila na přípravu omáček do burgeru. Chutnaly mi ale i samotné, k masu i sýrům. Švestková s chilli byla dokonalá s těmi malými uzenými dukátky.

blobid0.png
Foto:  Martin Pekárek/Klára Křížová

Můžeš doporučit ostatním produkty od Grill Party, které jsme měli možnost ochutnat? Je to inspirace i pro tebe?
Rozhodně můžu všechny poslat na nákup do Billy, protože tam seženou pro svou grilovačku všechno, co potřebují. Od klobásek, přes sýry a maso, až po omáčky, dobré pití, pečivo, saláty, a dokonce třeba i alobal a alobalové misky na grilování.

64a28d682ccb5obrazek.png
Foto: Alena Kolaříková

Více o Elly a její recepty najdete na jejím blogu www.bohynekuchyne.cz a instagramovém profilu www.instagram.com/bohynekuchyne

64a28d89ae650obrazek.png

Co jsme měli možnost testovat na naší redakční grilovací párty? Zajímala nás letošní nabídka privátní značky Grill Party, kterou koupíte v Bille. Více najdete na této stránce ZDE

   • Klobásy mix – papriková a bílá
   • Klobásy grilovací vepřové
   • Party klobásky vepřové
   • Hovězí burgery Grill Party
   • Party Čestr hovězí burgery
   • Marinované krkovice v barbecue
   • Marinovanou kýtu v medvědím česneku
   • Pološtěpok Duet s omáčkou švěstka chilli
   • Dukátky uzené na gril
   • Panýr sýr s bylinkovou marinádou
   • Burgerové bulky
   • Pečivo
   • Omáčky pro dochucení

Pokud milujete burgery, pak Hovězí burgery Grill Party získaly letos ocenění Volba Spotřebitelů 2023 (chuť prověřená několika tisíci strávníky), v loňském roce ocenění za nejlepší chuť v Blesk testu.


Stejně jako je tomu u dalších privátních značek BILLY, výrobky Grill Party jsou vyráběny převáženě českými výrobci, kteří procházejí pravidelně interními audity kvality a splňují náročné požadavky na kvalitu vyráběných výrobků podle předem stanovených norem společnosti BILLA.
 
GRILL Party

Maso, párečky, klobásky, burgery, sýry, grilovací omáčky, pečivo a zeleninu. Zkrátka všechno, co můžete potřebovat na pořádnou grill party s rodinou nebo přáteli, najdete v BILLE. Zajímavé recepty najdete na https://www.gustoacademy.cz/

Těšte se na na další články s recenzemi klobás, burgerů, marinovaných mas a sýrů.

 

Reklama