Elly, www.bohynekuchyne.cz

Letní snídaně jsou u nás každý den na stejném místě. U stolu na terase. Krásně si prostřeme a vymyslíme, co budeme snídat. Díky tomu, že jsme s manželem “na volné noze”, můžeme si tyhle snídaně užívat celá rodina. A já jsem za to moc ráda. Občas vynechá některé spavé dítě nebo to, které je někde na prázdninách. Slané snídaně se střídají se sladkými. A proto jsme velice rádi vyzkoušeli Probio kaše od TOPNATUR. Testovali jsme ve spolupráci s magazínem ŽENA-IN.CZ.
5b72ba282e9e3obrazek.png
Probio kaše jsou na trhu novinkou. Vybrat si můžete z šesti druhů. My jsme testovali tři: natural, banán s čokoládou a kokos s belgickou čokoládou. Kromě toho můžete ochutnat také čokoládu s proteinem, višeň nebo černý rybíz z chia. Jedna porce rýžové Probio kaše TOPNATUR je plná vitamínů, obsahuje 6 kmenů probiotických kultur, minerálních látek, velkého množství vlákniny a některé druhy kaše obsahují také protein.

V Probio kaších TOPNATUR nenajdete žádný přidaný cukr nebo geneticky modifikované suroviny. Základem kaše je extrudovaná rýžová mouka, která nezatěžuje organismus a je lehce stravitelná.

Za mě byla nejchutnější natural kaše, manželovi velice chutnala belgická čokoláda a kokos, dětem zachutnala banánová s čokoládou. Výhodou je opravdu blesková příprava, takže kaše oceníme také ve školním roce, kdy bude náš čerstvý středoškolák vstávat dříve než byl zvyklý a tahle kaše bude hotová raz dva. Navíc mu dodá tolik potřebnou energii, kterou od snídaně očekáváme.

Celou recenzi najdete na jejím blogu ZDE
 
Jana, www.solnickavkuchyni.cz
Kaše na snídani miluji. Po klasické, krupičné kaši je má druhá nejoblíbenější kaše rýžová. A právě probiotické rýžové kaše od Topnatur, jsem měla možnost testovat. Děkuji Žena-in.

Společníkem při testování byla tentokrát moje sestra Markétka. I ona je milovnice rýžových kaší. Zkusila už několik druhů ochucených i neochucených kaší od různých výrobců, avšak tyto Probio kaše od Topnatur ještě neměla možnost vyzkoušet. Ani já je nikdy doma neměla. Byla to pro nás úplná neznámá a to proto, že jsou Probio kaše novinkou na trhu.
5b72ba759966bobrazek.pngNa výběr máte ze šesti možných příchutí. My jsme měli doma na zkoušku tři - natural, banán s čokoládou a kokos s belgickou čokoládou. Další tři příchutě, z kterých můžete vybírat, jsou - višeň, černý rybíz chia semínkem a čokoládová kaše s proteinem. 
Probio kaše jsou v praktickém balení. Jednotlivé kaše jsou naporcovány do sáčků.
Jeden sáček = jedna porce chutné, instantní kaše. Odpadá tak zdlouhavé vážení a otravné uskladňování rozdělaného, velkého balení sypké směsi na přípravu kaše. Na krabičce jsem se dočetla, že obsah sáčku stačí zalít vodou. Popravdě? Byla jsem skeptická. Nemám ráda kaše zalité vodou. Raději používám mléko. Ale jelikož, jsem tento druh kaše měla prvně, postupovala jsem přesně podle návodu. A ono ejhle - voda opravdu stačí! Kaše chutná skvěle. Hlavně ta kokosová s belgickou čokoládou - můj favorit. Markétce zachutnala příchuť banán s čokoládou. Věřím, že každý najde tu svou oblíbenou.

Celou recenzi najdete na jejím blogu ZDE.
 
 5b72baadba0e1obrazek.png
Náš tip:

Probio kaše je sice nováčkem na trhu, ale už nyní se od ní konkurence má co učit. Je výjimečná hlavně obsahem 6 kmenů probiotických kultur v množství 5 miliard na 1 porci. Tato probiotická kaše je plná vitamínů, minerálních látek, velkého množství vlákniny a některé druhy obsahují také protein, který je důležitou stavební látkou našich svalů. Jsou vhodné pro všechny, a zvláště pro sportovce při jejich každodenním boji v posilovně nebo na čerstvém vzduchu. Na pultech zdravých výživ, lékáren, drogerií a supermarketů ji najdete v 6 příchutích s lyofilizovaným ovocem nebo kvalitní belgickou čokoládou. Rýžovou kaši s probiotiky stačí zalít horkou vodou a za 3 minuty můžete konzumovat. Ty nejznámější blogerky si dochucují kaši oříšky, medem nebo semínky, které zajišťují přísun energie pro váš lepší start do nového dne.

S Probio kašemi víte, co jíte

Pokud se ptáte na palmový tuk, tak ten už ze svých produktů výrobce dávno odstranil, takže se nemusíte bát, že byste tento nechvalně známý olej našli v Probio kaších. Kaše obsahují pouze přírodní přísady, které by měly tvořit velkou část vašeho jídelníčku. Neobsahují žádná dochucovadla ani zahušťovadla. V Probio kaších TOPNATUR nenajdete ani žádný přidaný cukr nebo geneticky modifikované suroviny. Základem kaše je extrudovaná rýžová mouka, která nezatěžuje organismus a je lehce stravitelná.

Trápíte se kvůli lepku či laktózové intoleranci?

S kašemi můžete na tyto problémy zapomenout. Probio kaše jsou bezlaktózové, bezlepkové a jsou vhodné i pro vegany. Doplní do těla dostatečnou dávku vlákniny, která je důležitá pro správný chod vašeho trávicího systému a probiotika, která se postarají o nastolení rovnováhy vašich střev. Více informací o bezlepkových a bezlaktózových produktech najdete na www.topnatur.cz.

Přečtěte si také:

Reklama