V minulém článku jsme vám představili milou food blogerku Tinu, Slovenku žijící v Praze, která s námi vařila na akci v pražské Chefparade. Tina skvěle vaří, miluje a sbírá staré, historické recepty a spolupracuje se značkou KitchenAid. Tato značka byla partnerem naší akce se čtenářkami, a protože o ní Tina hodně ví a pracuje s těmito výrobky, zeptali jsme se jí na její zkušenost. Jak se k této spolupráci dostala a proč jí tyto domácí pomocníci učarovali? Přečtěte si zajímavý rozhovor.

Tvoje oblíbená značka pomocníků v kuchyni je Kitchen Aid, jak si se k ní dostala a proč tě oslovuje?

Tina

KitchenAid je ve světě pojem. Patří k nejpoužívanějším kuchyňským pomocníkům. Svůj první mixér, který stále mám, sem dostala před osmi roky od manžela. Byl to můj sen. Nevím, jestli bych se do některých receptů bez něho pustila. Určitě mi práci ulehčuje a zároveň mám jistotu, že se mi recepty podaří.

Jak se ti povedlo být jednou z blogerek, která tvoří obsah blogu této oblíbené značky?
Nabídka přišla ze strany KitchenAid, a já sem tomu nemohla uvěřit, je to jakoby se vám splnil sen. A jsem za něj velmi vděčná. Vždy jsem robot prezentovala na blogu jako mého pomocníka číslo jedna. A to je zřejmě oslovilo. Já jsem už před tím, než jsem se stala součástí této značky v ČR a na SK věděla, že je skvělá. Nebylo potřeba mě o tom přesvědčovat.

Tina

Proč bys chtěla doporučit Kitchen Aid ostatním čtenářkám?
Mnoho žen, ale i mužů, se v kuchyni k některým věcem neodhodlá, ale s robotem Kitchenaid zjistí, že zvládnu skoro všechno. A skoro bez námahy. Má nádherný design, který je pro mnoho žen také rozhodující faktor. A náklady se za krátký čas vrátí. Když se podíváte na různé pořady o vaření, myslím hlavně zahraniční, tak tam skoro všude vidíte KitchenAid.

Tina

Jaké vychytávky tě od Kitchen Aid baví?
Miluju plechy, protože jsou skutečně takové, jaké je prezentují, nic se nepřipálí, nepřilepí a čištění je velmi jednoduché. A mají i skvělé tvary. Každý kdo peče, ví, že čištění plechu je jedna z nejnevděčnějších věcí v kuchyni a tyto plechy není třeba nikdy drhnout apod. Keramiku mají také skvělou, zapékám jen v ní, je také nenáročná na čištění.

Tina

Jak ti pomáhá Kitchen Aid s přípravou tvých receptů?
Jak jsem napsala už výše, bez něho bych spoustu věcí nedokázala, přiznávám. Anebo by aspoň nebyli pro mě tak jednoduché. Například připravit domácí máslo, vyšlehat dokonale bílky nebo máslo s cukrem. Díky robotu to mám raz dva, a když se věci připravují a já mám volné ruce na přípravu aranžmá apod.

Tina

Vím, že používáš i zmrzlinovač, jak se ti s ním pracuje?
Velmi dobře. Je to jednoduché. Smíchané ingredience jen dáte do mísy a mícháte. Takže to jde samo a rychle. Hlavně děti to baví, když vidí, jak vzniká zmrzlina před jejich zrakem.

Je něco, po čem ještě od KitchenAid toužíš?
Nejvíc asi foodprocessor, ten jsem už měla na testování a vím, že je skvělý. A momentálně nám umřela konvice, tak plánujeme koupit konvici od KitchenAid. Mají krásné tvary :).

Tina

Recepty blogerky Tiny najdete na www.tinajedoma.eu a na blogu KitchenAid http://blog.kitchenaid.cz/, krásné výrobky KitchenAid najdete na http://kitchenaid.cz/ Sledujte Tinu i na jejím instagramu https://www.instagram.com/tinajedoma/

Čtěte také:

Reklama