5acdcd7dd0bc3obrazek.jpgFóliovník HECHT TOMATO BASIC 
Pařeniště s kovovým rámem z odolných ocelových profilů a plachty. Čelní stěna je opatřena velkým oknem pro snadný přístup k rostlinám, které zároveň slouží k regulaci teploty. Svými rozměry je vhodný především pro pěstování rajčat a další zeleniny rostoucí do výšky. Při použití vhodné nádoby na zeminu lze fóliovník dobře použít například i na balkónech. Díky lehké a snadno rozebíratelné konstrukci lze na konci sezóny pařník snadno složit a uklidit.
Rozměry 100 x 50 x 150 cm. K dostání za 399 Kč.

5acdcd9f03869obrazek.jpgFóliovník HECHT BALCONY B
Pařeniště s kovovým rámem a z odolné plachty je vysoké 150 cm a určené pro použití nejen na balkónech. Na pevném rámu z odolných ocelových profilů jsou zavěšeny tři police pro umístění květináčů nebo truhlíků s květinami nebo předsadbou. Čelní stěna je opatřena velkým oknem pro snadný přístup k rostlinám a regulaci teploty. Díky odolné a jednoduché konstrukci je možné po ukončení sezóny fóliovník snadno složit a uklidit.
Rozměry 90 x 49 x 150 cm. K dostání za 599 Kč.

5acdcd7062e6bobrazek.jpgFóliovník HECHT TILT
Pařeniště vodné pro použití na zahradách, ale i na větších balkónech. Základní nosná konstrukce je zhotovena z ocelových profilů, potah je z odolné plachty s UV ochranou. Zabarvení plachty zajistí rostlinám dostatek světla, zároveň však chrání citlivější rostliny před poškozením přímým sluncem. Součástí jsou i dvě police pro umístění rostlin. Čelní stěna je opatřena velkým oknem pro snadný přístup k rostlinám a regulaci teploty. Díky odolné a jednoduché konstrukci je možné po ukončení sezóny fóliovník snadno složit a uklidit.
Rozměry 143 x 73 x 195 cm. K dostání za 999 Kč.