Plodnost je v dnešní době mnohem větší problém než kdykoli předtím. Celá řada dvojic prožívá každý měsíc zklamání nad tím, že jejich vytoužené děťátko stále nepřichází. Důvodů je bezpočet – škodliviny v ovzduší i stravě, stres, vedlejší účinky některých léků apod. A často se stává, že z medicínského hlediska jsou oba partneři v pořádku a stejně se jim „nedaří“.

FolGravid GravidPLAN®

Právě v takových případech je ideálním pomocníkem FolGravid GravidPLAN®.  Je to potravinový doplněk, speciálně navržený pro všechny ženy plánující těhotenství, které chtějí pro své miminko udělat maximum. Pečlivě vybrané látky, které FolGravid GravidPLAN® obsahuje, přispívají mimo jiné k normální plodnosti a reprodukci, tvorbě červených krvinek a normální činnosti štítné žlázy. Má unikátní složení – obsahuje vysoké množství Inositolu, což je hlavní složka přípravku, dále aktivní formu kyseliny listové s osvědčenou značkou Quatrefolic® , což je biologicky aktivní forma kyseliny listové, která je lépe rozpustná ve vodě, vyniká větší stabilitou a biologickou dostupností, dále doplněnou zinkem, jódem a vitamínem B6. Kyselina listová je velmi důležitou látkou pro ženský organismus, protože se podílí na procesu dělení buněk, přispívá k normální krvetvorbě a k růstu zárodečných tkání během těhotenství. Obsahuje celkem dvanáct aktivních látek. Toto složení je ideální zejména pro ženy, spadající do tzv. rizikových skupin, tedy ženy, které jsou vystaveny dlouhodobému stresu nebo jsou již vyššího věku, ale usnadní cestu k vytouženému miminku i všem ostatním. 

FolGravid GravidPLAN®

FolGravid GravidPLAN® vám však nabízí ještě něco navíc. Zapomeňte na užívání pilulek! Všechny užitečné a vašemu tělu prospěšné přísady jsme umístili do praktických sáčků. Stačí je otevřít a obsah vysypat do vašeho oblíbeného nápoje. Doporučené dávkování přípravku je jeden sáček denně po dobu nejméně tří měsíců.

FolGravid GravidPLAN®Udělejte maximum pro to, aby se na vašem těhotenském testu objevily kýžené dvě čárky co nejdříve! FolGravid GravidPLAN® nenapomáhá jen k normální plodnosti a reprodukci, ale obsahuje také látky, které podporují zdravý průběh těhotenství, zejména pak v prvním trimestru.

Chcete-li se dočkat svého uzlíčku štěstí a podniknout vše pro to, abyste byly jak vy, tak vaše děťátko v pořádku, spolehněte se na FolGravid  GravidPLAN®!