Focení mateřství patří mezi oblíbené okamžiky. Když porodíte a dítě roste, je krásné se k fotkám vracet, vzpomínat, jaké to bylo, připomínat si ty neopakovatelné okamžiky. Určitě máte doma také takové. Naše spřátelená blogerka Veronika - blog Matylda a Hugo, která čeká druhé dítě – chlapečka se jménem Hugo si nechala vyfotit bříško na památku. U focení asistovala i její malá Matylda. Jak focení dopadlo? Podívejte se na její článek, který se nám moc líbil, tak jsme jej s jejím dovolením uveřejnili i na našich stránkách. Pokud čekáte miminko, je to zajímavá inspirace.

Matylda

Jak dopadlo focení? Podle našeho názoru krásně!

Pár minut slávy pro Huga?

No, ještě jsem se mu tam s dovolením vetřela já a Matylda.

Matylda


Vždycky jsem tvrdila, jak nebudu absolvovat ateliérové focení a ejhle, i na nás došlo. Prostě mě přepadla touha zvěčnit si ten veliký pupek. Asi i proto, že fotky samy o sobě miluji a nakonec by mi přišlo líto, že tuto vzpomínku nemám.
Matylda

MatyldaVzala jsem sebou i neposednou Matyldu. Tatínka bychom na takové focení opravdu nedostaly. S sebou pár bio sušenek a hurá na to. Matylda byla v pohodě asi první 4 minuty než očíhla terén. Potom zjistila, že se ve studiu nachází i živá „mňau“ a bylo po focení. Mimochodem otázka za 100 bodů: „Tipněte si, jak se mňau jmenoval?“ 

Matylda chytala kocoura, já se soukala do šatů a potom jsme všichni naháněli Matyldu.
Každopádně si myslím, že výsledek stojí za to a předčil mé představy. Však posuďte samy...

Blog Matylda a Hugo

Kdo tento blog píše?

Jmenuji se Veronika a jsem mámou tříleté Matyldy. Prý přesně na Štědrý den k nám ještě přibude chlapák Hugo. 

Co se u nás dozvíte?

Narozením Matyldy jsem měla možnost nahlédnout do dětské módy. A nějak jsem se tady našla. Začalo mě bavit Matyldu oblékat, hledat hezké značky, originální kousky a plnit její skříň. 

Můj blog bude zaměřen především na holčičí (za chvíli už i na klučičí módu). Ovšem netvrdím, že se tady neobjeví i něco z našeho běžného života. Např. našich docela častých výletů nebo různých zážitků, tipů na dobré zdravé jídlo pro děti, milé knihy...

Věřím, že již brzy budu moci odtajnit jeden můj malý sen, kterého budete samozřejmě součástí. O co jde, si prozatím nechám pro sebe a budu doufat, že to klapne.

Reklama