je pro čtenářku s nickem Hanyna. Ale i když se nerada fotí, bez foťáku si svůj život nedokáže přestavit. Vášeň pro fotografování zřejmě zdědila po své mamince. Více v příspěvku

Krásný den, milé ženy-in!

Já vím, říká se, (a je to pravda), že focení nebolí a za vteřinu je hotovo. Ale pak ten výsledek!!! Jó on když se na sebe člověk podívá do zrcadla, narovná se, usměje,... říká si: „není to se mnou tak hrozný...“. Ale když pak dostane do ruky svou fotografii, je to kolikrát k pláči... Nebo alespoň pro mě to tak platí... „Co to břicho? A dvojitá brada? Jak se to panebože dívám? To opravdu takhle vypadám???“ - takhle je to pokaždé... Z toho šíleného množství fotek, na kterých jsem zvěčněná (moje mamka je totiž takovej „fotografickej maniak“, který bez fotoaparátu neudělá ani krok a fotí všechno, všechny a pořád) bych snad nevybrala jednu jedinou, na které bych se sebou byla spokojená, nebo jsem se sama sobě dokonce líbila.

Něco jiného je, když za fotoaparátem stojím já. Když už k tomu totiž dojde, fotím převážně zvířátka a přírodu, lidi minimálně. To pak jsem s fotkami spokojená. Fauna a flóra je prostě krásná vždy a v každé situaci.. Ale i přes to všechno by se žádný náš výlet, dovolená nebo oslava, neobešla bez foťáku a tedy i fotek. Protože ač se tak strašně nerada fotím, fotky si pak ráda prohlížím a vzpomínám...

hany

hany

hany

Hanyna

Fotky jsou nádherné. Příroda má tu výhodu, že se nehýbe. Tedy alespoň ne tak rychle

Text nebyl redakčně upraven

Co vy a fotografie? Jste raději před, nebo za objektivem? Vadí vám, když vás někdo fotografuje? Jak se sama sobě líbíte na fotkách? Máte nějakou fotografii, kterou byste se ráda pochlubila? Pošlete nám ji.

Napište nám nějakou příhodu z fotoateliéru. Už jste se nachala někdy fotografovat od profesionála i jinak než na doklady? Jaký to byl pro vás zážitek?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Reklama