Raději nosím triko a kraťasy a k vodě nechodím, kila neřeším. Tímto originálním přístupem si můžete také ušetřit nervy a stres z hubnutí do plavek.

NEDAŘÍ SE A NEDAŘÍ
Já vlastně ani nevím, jestli se do svých starých plavek vejdu, léta jsem je na sobě neměla. Mám fobii z vody,snad jsem se v minulém životě utopila. Pokoušela jsem se naučit plavat, pokud cítím dno, jsem v pohodě,ale až zjistím,že nedosáhnu na dno,panikařím a jdu ke dnu jako sekyra. Kamarádovi jsem tvrdila, že z vody nevylezu,dokud se nenaučím plavat,odpověděl mi,že to v ní budu ještě na Mikuláša. Chudák,měl se mnou špatné zkušenosti,když jsem šla už po několikáté ke dnu a snažila jsem se něčeho zachytit,ještě jsem mu po cestě stáhla plavky.Manžel se mne taky snažil naučit plavat,byl v kroužku potápěčů,ale i on to vzdal po marných pokusech a to mi tvrdil,že neexistuje člověk, který není schopný se naučit plavat.S malýma děckama v brozdališti nebo dětském bazénku se mi ještě líbí. Plavky jsem dřív nosila na opalování při práci na zahrádce,ale to bylo před dvaceti rokama a dvaceti kilama. Jsem soudná,tak nosím raději kraťasy a triko a k vodě nechodím.Kila se nějak postupně nalepily po porodech a věkem i předčasným přechodem,ten jsem měla pět let a zase všechno začalo fungovat jako by se nechumelilo. Dřív jsem mohla sníst cokoliv a v jakémkoliv množství,aniž bych přibrala.Teď si vystačím s jedním kolečkem knedlíku a dětskýma porcema,ale budím dojem, že si dávám v obědu kanca.Došla jsem proto k závěru,že čím méně jím,tím více přibírám,i když nevečeřím. Cvičit nikdy dlouho nevydržím a jako hladná jsem agresivní. Zkoušela jsem nejíst,v posteli mi tak kručelo v břichu,že mne manžel posílal se najíst,na hrátky jsem neměla ani pomyšlení,snažila jsem se hlad zaspat.Tudy cesta nevede,navečer si raději dávám jogurt.Jezdila jsem na kole a chodím hodně pěšky,ale výsledky nikde.Raději nebudu zkoušet,jak vypadám v plavkách,na co si kazit náladu, tuším že blbě.
SNÍŽEK

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 8. dubna 2011

Už hubnete do plavek?

Možná se vám zdá tato otázka poněkud předčasná, ale vezmeme-li v úvahu výkyvy počasí posledních let a k tomu teplotní rekordy, které padají, ani se nenadějeme a léto je tady.  V dnešním tématu nás bude zajímat, zda si už vaše, po zimě „maličko zdeformované“ tělo chystáte do plavek. Své odpovědi na tuto otázku (dlouhé alespoň jako tento odstavec textu) mi posílejte na e-mailovou adresu redakce. Jedna z vás, která odpoví, dostane hezký dárek: Tělovou kosmetiku AVON (viz foto níže).

Reklama