Nezapomenutelný noční výlet zažila čtenářka Florencie. Coby host se se svými kamarády podívala i do bordelu. A jak to tam vypadalo? To se už dozvíte v jejím příspěvku.

Hezký den.
Přemýšlela jsem, jestli mám k tomuhle tématu co napsat. Prostituce, striptýzy a podobné akce mě nikdy nepřitahovaly. O ženách vykonávajících tohle řemeslo si myslím svoje. Nedá se asi přímo říct, že bych je odsuzovala, ale myslím si, že si neváží sebe sama. Fajn, někdo „to“ má tak rád, že ho ta práce baví. Ale nemyslím si, že všichni klienti jsou rozkošní navonění kravaťáci..

Vybavila jsem si však jeden noční výlet. :)

Jednou, zcela nečekaně jsem navštívila soukromý nevěstinec. Už si ani pořádně nepamatuju, co jsme s partou slavili. No s partou… několik mužských a já, byla jsem zrovna čerstvě rozejitá, tak mě kamarádi obletovali a opečovávali, abych nebyla sama. J Byli jsme už lehce pod vlivem – jestli si pamatuju správně, bylo tak okolo třetí ráno.  A jeden z nich přišel na super nápad, že pojede za tou svojí – svojí sexuální kamarádkou. A všichni ostatní nadšeně souhlasili. Včetně mě. Představa, že se podívám do „bordelu“ byla více než lákavá. Za střízliva by mě to asi v životě nenapadlo, ale takhle jsem souhlasila.

Zavolali jsme si taxíka a jelo se. Přijeli jsme do vilové čtvrti, člověk by ani neřekl, co se v jednom z domů děje. Na první pohled normální ulice plná domků s udržovanými zahradami. Otevřela nám paní majitelka. Chlapy vítala s otevřenou náručí, ne už tak mě. Měla obavy z toho, abych „děvčatům“ nekazila kšeft. Nakonec mě po přemlouvání dovnitř pustila, ale jen k baru. Musím říct, že když jsme vešli, nikdy jsem neviděla tolik nenávistných pohledů. Pracovnice na mě koukaly jako na nějakou konkurenci. A já byla v rozpacích. Vypadaly totiž úplně jinak, než jsem si představovala. Žádné exkluzivní kočky, ale obyčejné holky, navlečené do sexy hadříků, které odhalovaly skoro všechno..

Kamarád, který tohle všechno vymyslel, se chopil té svojí a odešli nahoru a my ostatní strávili zbytek večera na baru s lahví dobrého sektu.

Je to jeden ze zážitků z mládí, na který se nezapomíná. :)

Florencie

pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

_____________________

Pane jo, to teda je nezapomenutelný zážitek. A ty nenávistné pohledy Vám věřím. Ještě, že jste tam měla ty kamarády, jinak by Vám holky daly na budku ))
Pěkný den a děkuji, že jste napsala.
Saša

Téma dnešního dne: Veřejné domy, hampejzy a nevěstince

 • Jaký je váš názor na dnešní tzv. night-cluby?
 • Máte ve městě (vesnici) také takový?
 • Můžou tyto „domy“ narušit poklidný chod města či vesnice?
 • Co byste dělala, kdybyste zjistila, že váš partner v takovém zařízení byl?
 • Cítíte vůči prostitutkám lítost nebo opovržení?
 • Myslíte, že ty uvnitř budov to mají těžší nebo jednodušší, než ty na ulici?
 • Jaká je podle vás nejčastější klientela bordelů?
 • Co myslíte, že vede ženu k tomu, že se dá na prostituci?
 • Když už s tím začne, vede vůbec cesta zpátky?
 • A co vede muže k tomu, že využije jejich služeb?
 • Dokázala byste vy sama se živit prostitucí?

Odhoďte stud a pojďte si společně se mnou povídat na téma staré jako lidstvo samo. Těším se na vaše příspěvky.

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměním pěkným dárkem: společenskou hrou: Nevinné hrátky (doporučuji hrát jen s tím svým :)

d

Reklama