fl.jpg
V rámci svého programu na obnovu lesů zasadila od roku 2005 již téměř 750 000 stromků a nyní uzavřela partnerství s ekologickou neziskovou organizací One Tree Planted. Společně spouštějí celosvětovou kampaň za obnovu lesů, která by měla přinést budoucím generacím zelenější planetu.

fl3.jpgOba partneři budou společně podporovat zvyšování povědomí o významu obnovy lesů. Kampaň vyzve spotřebitele, majitele barů i veřejnost k poskytnutí peněžního daru prostřednictvím platformy One Tree Planted, která garantuje vysazení stromku za každý darovaný dolar. Společnost Flor de Cana navíc přidá ke každému daru další dolar.

Součástí celosvětové kampaně s názvem Společně za zelenější budoucnost budou motivační akce zaměřené na maloobchodníky, bary a restaurace. Kampaň bude probíhat i na sociálních sítích (#TogetherForAGreenerFuture) s cílem zapojit do dobré věci ekologicky aktivní spotřebitele, a přispět tak k obnově lesů po celém světě.

Stromy mají zásadní význam pro biologickou rozmanitost a životní prostředí na celé planetě. Jsme proto velmi rádi, že můžeme spolupracovat se značkou, která má takový závazek k obnově lesů a celkové udržitelnosti,“ uvedla Diana Chaplinová z organizace One Tree Planted.

Flor de Cana, jediná značka alkoholu na světě pyšnící se uhlíkovou neutralitou a certifikací Fair Trade, je od svého počátku aktivní v oblasti ochrany životního prostředí. Vedle činnosti na obnovu lesů je ekologicky zodpovědná také při samotné výrobě: zachycuje a recykluje emise CO2 během fermentační fáze a při destilaci rumů používá 100% obnovitelnou energii.
fl2.jpg

Rumy Flor de Cana zakoupíte na www.1er.cz.

O rumech Flor de Cana
Flor de Cana je rum prvotřídní kvality vyráběný udržitelným způsobem s certifikací uhlíkové neutrality a Fair Trade. Vychází z rodinné destilatérské tradice, která sahá až do roku 1890. Při destilaci se využívá 100% energie z obnovitelných zdrojů a rumy Flor de Cana zrají přirozeně bez cukru či jiných přísad. V roce 2020 získala značka prestižní cenu udržitelnosti v rámci oceňování ekologicky aktivních společností Green Award za celosvětové vedení v oblasti udržitelných postupů.

www.flordecana.com Organizace One Tree Planted je nezisková organizace zabývající se ochranou životního prostředí se zaměřením na celosvětovou obnovu lesů. Ve spolupráci s partnery v Severní i Jižní Americe, v Asii a Africe zajišťuje sázení stromů a obnovu lesů po požárech a povodních, vytváří pracovní místa, buduje lokální společenství a chrání stanoviště pro zachování biologické rozmanitosti.
obrazek.png

Reklama