Flitry, třpytivé kamínky, metalické a lakované povrchy už se dávno nenosí jen k večerním příležitostem. Využijete slunečních paprsků a blýskněte se v nějakém lesklém kousku.

Pokud sledujete módní trendy, určitě vám neuniklo, že flitry se opět nosí. Některé značky k nim přistupují opatrně a zdobí jimi pouze detaily, jiné se doslova vyřádily a vypustily do světa topy, sukně, šaty, ale i overaly.

Kdo si je může dovolit?

Výjimečně vám, milé čtenářky, dávám za pravdu, že flitrové kousky se hodí opravdu jen pro mladé a štíhlé dívky. Jedině hubená postava unese záplavu lesku, který (ať chceme, nebo nechceme) přidává kila.

Pokud vás ale flitrové opojení láká a ráda kdybyste se blýskla, nic vám v tom nebrání. Ale zkuste ho jen na detailech. Třeba top s flitrovými náramenicemi, tričko s potiskem zvýrazněné lesklými třpytkami, nebo drobnou flitrovou či korálkovou výšivkou.

Kapitolou samou pro sebe jsou lakované a metalické materiály, které jsou vzpomínkou na módu šedesátých let, kdy byl futuristický vzhled velkou novinkou a zároveň hitem.

Říká se, že nevstoupíš dvakrát do téže řeky, takže uvidíme, jak se tento trend uchytí v současnosti. Já za sebe bych tipovala, že to velká sláva nebude.

A vy?

Foto: Facebook Top Shop

Čtěte také:

 

Reklama