Dosáhněte svého bez jediného slova! Myslíte, že to není možné? Omyl. Okouzlete ho svůdným pohledem a nažhavte v pouhých deseti vteřinách. Zvládnete-li řeč těla, budete okamžitě působit více sexy a stoupne vaše sebevědomí. Navíc zjistíte, jestli ho přitahujete, mnohem dříve, než na to přijde on.

 

Každý si myslí, že se lidé většinou dorozumívají především mluvením. Málokdo ale ví, že na jedno slovní (verbální) sdělení připadá asi dvanáct informací zprostředkovaných neverbálně mimikou, gestikou nebo pohledy.

 

Většina výzkumů se shoduje v tom, že více než 65 procent komunikace probíhá neverbálně. Správný výklad řeči těla navíc nepoužijete pouze při flirtování, ale snadněji pak také poznáte pocity vířící se druhému v podvědomí.

 

Záměrné působení řeči těla při komunikaci s lidmi může navíc zvýšit vaši šanci být obdivovány, milovány a ctěny. Zkrátka lépe dosáhnete svého i bez pronesení jediného slůvka.

 

Chůze

 

Ještě dříve, než dojde k očnímu kontaktu, všimne si okolí vaší chůze. Čím vyšší je naše sebevědomí, tím vzpřímeněji kráčíme. Pokud budete schouleni v koutě, nebo se budete znuděně ploužit, nikdo si vás nevšimne.

 

Nezáleží přitom na skutečné výšce, ale podstatné je vystupování a držení těla. Houpavé pohyby boků jsou jasným sexuálním signálem. Odhalené nohy jsou sexy z jednoho prostého důvodu. Čím více je vidět, tím spíše si představujeme místo, kde se nohy spojují. 

 

Sexy pozadí

 

Ženy se pořád nervují nad velikostí svého pozadí, ale přesto, čím jsou oblejší, tím silnější sexuální signály vysílají. Obraťte se k vyhlédnutému objektu zády, strčte ruku do zadní kapsy těsných kalhot a pohlédněte své kořisti do očí.

 

Největší úspěch při prezentaci vaší zadnice budou ale mít bezpochyby vysoké podpatky. Muži je milují. Nejen, že budou vaše nohy vypadat delší, ale navíc se vám ve vysokých podpatcích vyklene zadeček v průměru o 25 procent, což je dobře.

 

Oči

 

Lidé se dorozumívají očima mnohem častěji než jinou částí těla. Pohled je proto nejdůležitějším prostředkem flirtování. Přilákejte pozornost ke svým očím tak, že na ně ukážete. Výborně se k tomu hodí brýle. Pokud je nenosíte, zkuste si odhrnout vlasy z obličeje, opřít si palec o bradu a ukazováček o spánek. Lidské oči automaticky sledují pohyby, a tak kdo s vámi hovoří, zvedne zrak k vaší tváři.

 

Obličej si běžně prohlédneme za 3 vteřiny. Pokud pohled prodloužíte o polovinu, bude jasné, že vám dotyčný padl do oka. Dlouhý pohled do očí vyvolává silně emociální reakce. Aktivuje nervovou soustavu, zvyšuje tep a stimuluje tvorbu určitých hormonů.

 

Pokud vás někdo po zachycení jeho pohledu přitahuje, sklopte oči a po pár vteřinách je opět zvedněte a zkuste se na něj zadívat. Jestliže uhne pohledem, téměř jistě nemá zájem. Pozorujte zorničky. Dal-li by si váš objekt zájmu říct, má zorničky stejně jako vy, rozšířené.

 

Pokud se vám dotyčný líbí, mrkejte. Mozek spojuje rychlé pohyby víček se sexuální přitažlivostí. Tiché mrknutí doprovázené sexy úsměvem může dva lidi úžasně sblížit.

 

Ruce a nohy

 

Ruce patří k nejvýmluvnějším částem lidského těla. Poskytují mnoho náznaků skutečných pocitů. Zaujatý člověk má ruce pod bradou a ukazováček směřuje nahoru. Ruce v kapsách ukazující směrem ke genitáliím jsou jasným sexuálním signálem.

 

Oproti tomu ruce překřížené na prsou znamenají obranný postoj. Nejen ruce, ale také nohy toho hodně o vašem protějšku napoví. Neklamnou známkou sympatie je chodidlo směřující směrem k vám.

 

Stojí-li dotyčný a má jednu nohu nakročenou vaším směrem, jde o naprosto jasný zájem. Pokud sedíte vedle sebe a vrchní noha přehozená přes druhou ukazuje na vás, vypadá to slibně. Zkuste se pod stolem nohou dotknout objektu vašeho zájmu. Pokud neuhne a případně se snaží pohladit vaše chodidlo prsty u nohou, je v podstatě jasné, koho byste mohla mít ten večer v posteli. 

 

Na vašem zevnějšku se odráží naše osobnost a minulost. Stačí jediný pohled, a je jasné, jak s vámi život nakládal. I když minulost nezměníte, přítomnost máte ve svých rukou. Buďte pozitivně naladění. Vás také nebaví koukat se na někoho, kdo se tváří jako kakabus.

 

Oblékejte se tak, abyste se cítily pohodlně. Přestaňte se ošívat a zakrývat údajně problémové partie. Uvolněte se, usmějte se a flirtuje, co to jde. Uvidíte, je to skvělá zábava. Nemyslíte?

Reklama