Rosa Gloria Dei poslala velmi romantický příběh. Přišla jí esemeska z neznámého čísla, a pak si spolu povídali přes internet. Nikdy se nedověděla, kdo to byl. Díky Roso Glorio Dei za Váš příběh.

Pěkný den,
vidina švarného šohaja s květinou u našich dveří mě přiměla k tomu, abych i já přispěla svou troškou do mlýna (když jsem naposledy, a je to bohužel již pár let, dostala květiny prostřednictvím zásilkové služby, od koho jiného mohla být, než od muže, se kterým jsem dlouhodobě flirtovala, přinesla je ne příliš švarná děvčica) .

Jen přemýšlím, z které strany to vzít. On totiž není flirt jako flirt. Některý může být prospěšný, jiný může hodně ublížit.

Pokusím se s vámi podělit o příběh, jehož hlavní hrdina mi zůstává i po cca dvou letech utajen. Dostala jsem krásnou SMS z neznámého čísla „dnes Ti to moc sluší“, na kterou jsem já reagovala něco ve smyslu „asi jsi zprávu poslal někomu jinému, než jsi chtěl“.

Kupodivu to ten neznámý chtěl poslat právě mně. Pár zpráv jsme si vyměnili, pak zašli na ICQ i na mail. Nespletl se, jen mi nechtěl říct, kdo je. Tajil to tak, že mi ani neprozradil, jestli jsem ho oslnila u nás ve městě v cyklistické přilbě, nebo až převlečená v letních šatičkách o pár kilometrů dál.

Když jsem to doma vyprávěla manželovi, trošku mě urazilo, že reagoval slovy „to si NÁS asi někdo spletl, ne?“. Prožila jsem s tím klukem pár prima týdnů. No, prožila. Neviděli jsme se, neslyšeli jsme se, jen jsme si psali. Musím přiznat, že to bylo fajn, dokázal polechtat mé ego, i když jsem hodně dlouho přemýšlela o tom, kdo z mých přátel si ze mě dělá legraci.

Dopadlo to tak, že vše skončilo, tak jak začalo...na jeho přání. Zvykla jsem si na něj, cítila jsem se s ním „bezpečně“, takže mi to ve finále bylo i líto. Dodnes nevím, kdo to byl, i když ho zřejmě občas potkávám...

Samotnou mě překvapuje, že jsem vlastně ráda, že nevím, kdo se mi to dvořil, kdo to se mnou flirtoval (a s kým jsem flirtovala já), upřímně řečeno, téměř jsem po tom nepátrala. To, že jsem se chvílemi cítila jako královna jistě pocítili, v dobrém slova smyslu, mí nejbližší.

Jejda, to jsem se rozepsala, těch příběhů by bylo víc, ale nechci psát romány, končím, dnes jste si přečetli o jednom z flirtů, které jsem prožila já. O tom, jak flirtoval můj muž, třeba zase někdy příště, určitě to také stojí za povídání. Přiznávám, mé flirty mě baví víc než ty jeho, na druhou stranu, přiznejme si, zájem partnera o někoho jiného burcuje ke zvýšení našeho vlastního zájmu o toho, koho máme doma.

Jsem zastáncem flirtování, posiluje vztahy, jen musí zůstat v mezích, které má však, bohužel, každý z nás nastavené trošku jinak.
Rosa.Gloria.Dei
Tento text nebyl redakčně upraven


Dnešním tématem dne je:

Jak reagujete na lichotky, flirtování a svádění od cizích mužů

Posílejte své úvahy, vzpomínky, příběhy na redakční e-mail

redakce@zena-in.cz

A jedné z vás ještě dnes pošlu jako odměnu za příspěvek krásnou kytici. A na vaše přání i jako „Od neznámého ctitele!!!“

Tak neváhejte a pište!

Reklama