Nová kosmetická řada L'OCCITANE Fleur Chérie je inspirována příběhem italské princezny Anne Marie Orsini, která na konci 17. století představila novou módní vůni. Základem této vůně byl výtažek z pomerančového květu - dodnes nese název Neroli po italské provincii Nerola. L'OCCITANE tak vzdává hold princezně, která určovala trendy v módě a kultuře. Nyní můžete být jako princezna i vy díky Fleur Chérie!

Princezna z provincie Nerola

Princezna Anne Marie Orsini byla celým svým životem spjata se Středozemím, tak jako L'OCCITANE. Během celého svého života stanovovala trendy v módě a kultuře. Byla to právě ona, kdo představil Francii italskou operu a přivedla na divadelní prkna i ženy. Přesto, že se narodila ve Francii, žila později v Itálii, kde odmítala nařízení Říma o zakrývání si výstřihů a kotníků. Milovala oblečení - nosila poslední módu z Paříže a chtěla, aby i ostatní ženy byly krásné a cítily se dobře. Vůní Neroli si nechávala parfémovat své oblečení, ložnici i koupel, takže i ona sama voněla touto jedinečnou esencí - elegantní vůně Neroli se tak stala jejím „podpisem“. L'OCCITANE vám nyní umožňuje vcítit se do příběhu italské hrdinky v prostřednictvím Fleur Chérie.

loccitane

Fleur Chérie - nejkrásnější aspekty pomerančového květu

Kosmetická řada Fleur Chérie v sobě skrývá nejen novou toaletní vodu, trendy dekorativní kosmetiku - oční stíny, tužky na oční linky, rtěnky, balzám na rty i aplikační štětce, ale i výrobky péče o tělo - sprchový gel, tělové mléko, krém na ruce, tuhý parfém a také doplňky pro domov v podobě vonné svíčky. Fleur Chérie je koncipována tak, aby se její používání stalo pro zákaznice radostí, a aby současně podtrhlo jejich ženskost a přirozenost. Přidané třpytky do některých výrobků znázorňují krásu šatů princezen, do které se tak můžete zahalit i vy. Díky výtažku z pomerančového květu se změkčujícími vlastnostmi je zaručena jemnost výrobků. Ty navíc neobsahují žádné parabeny a jsou dermatologicky testovány. Pomerančovník je legendární květina, jejíž květy jsou schopny odhalit mnoho podob ženy a vzbudit v ní emoce. Fleur Chérie v sobě skrývá křehkost i sílu, jemnost i bohatost, sladkost i smyslnost a hlavně ženskost. V nové kosmetické řadě jsou obsaženy specifické přírodní složky z okolí Středozemního moře. L'OCCITANE tak chtěla osvěžit legendu a tradice spojené s tímto územím, se kterým ji spojuje partnerství s místními výrobci.

Design Fleur Chérie je inspirován krajkami a květinami. Navrhl ho sám Olivier Baussan, zakladatel společnosti L'OCCITANE. Tyto motivy jsou jemně vryty do textury výrobků, ale i třeba na vnějších obalech - i vaše hmatové smysly tak budou potěšeny. Zaoblenost obalů vyjadřuje ženskost a jednoduchost vzhledu zase křehkost.

O společnosti L'OCCITANE

Před více než 30 lety se ve francouzské Provence zrodila kosmetická společnost L'OCCITANE, jejíž základní myšlenkou bylo vytvořit firmu, která by odrážela tradici a životní styl Středozemí. V souladu s touto ideou pro ni její zakladatel, Olivier Baussan, vybral jméno odkazující k Occitanii, tedy k starověké provincii, která zabírala území jižní Francie, severovýchodního Španělska a severní Itálie.
Celosvětový úspěch firmy L'OCCITANE stojí na promyšlené filozofii a na zásadách, které vycházejí z respektu k přírodě a zákazníkům.
V současnosti nabízí L'OCCITANE svým zákazníkům kompletní škálu kosmetických přípravků pro péči o pleť a tělo. Výrobky L'OCCITANE jsou inspirovány skutečnými příběhy jednotlivých ingrediencí, které podléhají přísnému výběru a kontrole. L'OCCITANE upřednostňuje použití rostlinných olejů u výrobků v péči o pleť a omezuje použití parabenů, chemických slunečních filtrů, ftalátů a silikonů. Společnost respektuje životní prostředí a nikdy neprovádí testy výrobků na zvířatech.

Více zajímavých informací o společnosti L'OCCITANE naleznete na www.loccitane.cz.

Reklama