Jděte po kvalitě

Zárukou kvality je tradice a zkušenosti té které společnosti při výrobě. Delimano, které se nebojí svými výrobky sledovat moderní trendy, k těmto značkám rozhodně patří. V letech 2016–2017 Delimano obohatilo svět první legendární řadou Stone Legend, pak následovala úspěšná řada CopperLUX s částicemi mědi pro lepší tepelnou vodivost a dnes? Dnes se Delimano může pochlubit pětihvězdičkovou legendou, na kterou jen tak nezapomenete. Legendu si můžete prohlédnout ZDE.
5e57b8b335c46obrazek.png

Poznejte moc diamantů v kuchyni                                                                                

Možná byste měla radši diamant na prstu než v hrnci, ale nějak se začít musí. Právě diamantové částice jsou tím, co činí nádobí FiveStar Legend tak speciálním. Ty v kombinaci s částicemi titanu, stříbra a kamene zajišťují této řadě nádobí fantastické vlastnosti.

Titan se používá ve vojenství i na vesmírné lety. Jeho přítomnost v nádobí FiveStar zajišťuje jeho pevnost, tvrdost a odolnost. Stříbro odolává vysokým teplotám, oxidaci a korozi. Kamenné částice udržují teplo, rovnoměrně jej distribuují a zároveň se postarají o zachování tradiční chuti jídel. Diamantové částice pak vynikají skvělou tepelnou vodivostí – dokonce lepší než měď nebo sříbro –, čímž dotahují varné vlastnosti nádobí FiveStar takřka k dokonalosti. Všechny tyto prvky jsou smíchány ve vodní bázi, takže žádná zbytečná chemie. Přeci jen, kupujeme si i šetrné barvy na zeď, a to z nich nejíme!
5e57b9feea2c4obrazek.png
To vše dohromady se postará o odolnost a dlouhověkost nádobí, stejně jako o úspornější vaření s využitím menšího množství energie při zachování těch nejlepších výsledků.

A pořád to není všechno...

Nádobí FiveStar Legend se kromě výjimečných materiálů vyznačuje i výjimečným barevným zpracováním. Zdobí ho odstíny červené, o níž je známo, že její přítomnost v kuchyni podporuje chuť k vaření a jídlu. Hodí se proto pro každého, pro koho je vaření vášeň.

Snažíme se myslet zeleně

Primární barva naší značky je oranžová, ale myslíme zeleně. Jeden z našich hlavních dodavatelů nádobí (Vitrinor, Španělsko) stále investuje do ekologických výrobních procesů - recyklují veškerou vodu, kterou při výrobě používají.  Je prokázáno, že ročně nyní spotřebují o 80 % méně vody. Zároveň veškeré obaly, které najdete na nádobí jsou ze 70 % z recyklovaného materiálu.
5e57ba2e39afdobrazek.png

Komu se budou hodit?

Každému, kdo rád vaří a tráví v kuchy­ni dost času. Kvalitní povrch hrnců vám dá jistotu, že se jídlo nepřipálí a že se na ně můžete jednoduše spolehnout. Hodí se i do trouby a sedí na všechny druhy varných desek.

Nyní navíc k nákupu kulatého pekáče řady FiveStar Legend získáte sekáček JOY jako dárek. Už žádné slzičky při krájení cibule. Nabídku najdete ZDE.
5e57b8d47fba3obrazek.png

Celou nabídku a více informací najdete na těchto stránkách.

Reklama