Účastníci závodu Fiveman RUN Mid Europe absolvují pět maratonů v pěti dnech v pěti evropských zemích – Česku, Polsku, Rakousku, Maďarsku a Slovensku. A to od 5. do 9. srpna. Běhat se bude po krásých, většinou asfaltových trasách, ovšem z velkeé části v přírodě – v parcích, kolem jezer, podél řek a na dohled Alp.

Závod je součástí nově vzniklého konceptu Fiveman, který bude v nejbližších letech zahrnovat také podobně pojaté závody v triatlonu, plavání či cyklistice a účastníky zavede například do Dubaje nebo indického Ladaku.

Fiveman-1-.jpg

Pro 150 vyvolených!

Vzhledem k logistické náročnosti celého projektu je počet startujících omezen na 150. Ti si zřejmě sáhnout na dno svých fyzických sil, získají při tom ale naprosto exkluzivní běžecký zážitek. V rámci startovného jim pořadatelé zajistí komplexní servis: luxusní ubytování, stravu i transfery na závody. To vše i pro další osobu, která pojede jako doprovod!
Maratony se odehrají na krásných trasách složených ze čtyř okruhů o délce 10,5 km. Nejprve se poběží v Polsku u Nyského jezera. Následovat bude maraton u Olomouce, jehozž trasa povede kolem jezera Poděbrady. Třetí den pořadatelé odvezou závodníky do Maďarska, kde poběží podél Dunaje. Po tomto závodě se účastníci ubytují ve slovenském supermoderním centru x-bionic sphere v Šamoríně, odkud vyjedou za čtvrtým maratonem k rakouskému jezeru Neusiedl. Poslední maraton se uskuteční na slovenské straně Dunaje v Šamoríně.

Fiveman-2-.jpg

Vyzvěte kolegy a utvořte tým!

Pokud se necítíte na 5 maratonů, vezměte kolegy či kamarády a užijte si Fivemana jako tyým:

  • DVOJICE: členové týmu se střídají po celých maratonech s tím, že každý z nich musí absolvovat alespoň jeden, přičemž poslední maraton běží společně.
  • DVOJICE/2: běžci v týmu si v prvních čtyřech maratonech rozdělí závod na dvě části – každý z nich běží půlmaraton.Poslední pátý maraton musí běžet společně.
  • TEAM: Každý z čtyřčlenného týmu běží jeden maraton, poslední pátý absolvují spolu.
  • TEAM/4: v prvních čtyřech maratonech si běžci rozdělí závod na čtyři části – každý z týmu běží 10,5 km. Pátý maraton běží spolu.

Více na www.fiveman.com

Uložit