Dbáte na zdravý životní styl a přemýšlíte, jak byste ho mohli posunout ještě o třídu výš? O to se postaral Samsung se svým Gear Fit2 náramkem, který přináší zcela nové možnosti pro aktivní život. Cvičíte, běháte, jíte zdravě a chcete mít přehled o své kondici? Potom je nový fitness náramek jasná volba.

Mobilní telefon již dlouho patří k neodmyslitelné výbavě aktivního člověka, který se zajímá o svůj stav. Lehce jsme si zvykli na všechny chytré funkce, které nám pomáhají nejen při tréninku. GPS, senzory pohybu, tepu, rychlosti, hudební přehrávač… Přesto se nemůžeme zbavit pocitu, že nám vlastně při pohybu trochu překáží. A přesně proto je tu nový náramek Gear Fit2 od Samsungu, který přináší oblíbené mobilní smart funkce, a přitom ho elegantně navléknete na zápěstí.

 Gear Fit2

„Pokud hledáte dárek pro svou drahou polovičku, neváhejte a sáhněte po Gear Fit2. Stylový doplněk v sobě skrývá dokonalého fitness trenéra.“

Zdravě a přitom nenápadně

S Gear Fit2 můžete jít běhat, na kolo, na procházku nebo do posilovny. Stanovte si nové cíle a posouvejte své hranice. Motivace je jedním z nejdůležitějších faktorů, který při cvičení potřebují všichni. Někdo více, někdo méně. A Gear Fit2 vám jako správný trenér poskytne kompletní přehled dosažených výsledků a také jejich vyhodnocení.

Jak správně cvičit

Při cvičení je jednou z nejdůležitějších věcí stabilní tepová frekvence. S tím souvisí i výběr tréninkového plánu, se kterým vám pomůže poradce nebo trenér. Pamatujte na to, že nezáleží na zátěži, ale na tempu a tepové frekvenci, kterou vám pomůže hlídat náramek Gear Fit2. Usnadní vám cestu nejenom za fit postavou, ale taky za pevnějším zdravím.

 Gear Fit2

FUNKCE

Samsung myslí na detaily. Chytré funkce jsou ukryty v propracovaném těle, které nejen že perfektně sedí na zápěstí, ale je také odolné proti poškrábání, nárazům či pocení. Náramek spárujete se smartphonem a díky tomu vám neunikne žádná důležitá informace. Prohnutý Super AMOLED barevný displej s vysokým rozlišením umožňuje snadné monitorování cvičení i čtení notifikací a zpráv. Navíc prostřednictvím náramku dokážete na zprávy také reagovat!  

Smartphone již s sebou nepotřebujete nosit ani kvůli hudbě. Do Gear Fit 2 se vám totiž vejdou rovnou 4 GB vašich nejoblíbenějších skladeb!

Neradi sportujete sami a vybíháte raději s přáteli? Díky funkci Step Challenges máte možnost se s kamarády vzájemně sledovat, hecovat nebo si dávat nejrůznější výzvy. Výsledky se zaznamenávají automaticky a vy máte přehled nejen o sobě, ale i o ostatních, a tím pádem máte opravdu velkou motivaci „něco dělat“. Funkce Auto Activity Tracking začne sledovat vaše sportovní počínání od prvního pohybu a není třeba nic zapínat.  

Barvu svého náramku Gear Fit 2 si sami vyberete podle svých představ, v nabídce je růžová, modrá a černé varianta V prodejnách jsou k dostání za cenu 4 999 Kč.

 Gear Fit2

Pro více informací navštivte www.samsung.cz.

Reklama