Běhání v parku či na pásu? HONOR Band 5 je skvělý asistent uvnitř i venku. Díky zabudovanému senzoru měření srdečního tepu na displeji uvidíte, jak rychle vám bije srdce. K čemu je to dobré? Měření rychlosti srdečního tepu ukazuje, v jaké zóně se nacházíte a co se v danou chvíli s vaším tělem děje. Při určité rychlosti si zlepšujete fyzičku, při další hubnete. Režim běhu dále změří překonanou vzdálenost, čas i spálené kalorie. Jednoduše tak vidíte, jak si stojíte a můžete se radovat při každém překonaném kilometru.
obrazek.png

Každý den

Nemusíte zrovna chodit do posilovny a dřít se s činkami. Během každodenního nošení užijete krokoměr, protože i nachozené kroky se do pohybu počítají. HONOR Band 5 je také vhodný pro plavání a lehké potápění. Je voděodolný až do hloubky 50 metrů. V režimu plavání náramek monitoruje uplavanou vzdálenost a zároveň zaznamená, jak se vám lepší vaše plavecká technika.

Jedno přísloví říká sportem ku zdraví. Ať vás baví jízda na kole, chození po horách, nebo už zmíněný běh či plavání, všude najde fitness náramek od HONORU své uplatnění. Ale není jen společníkem při fyzických aktivitách.

HONOR Band 5 také funguje jako chytrý náramek, takže umí pracovat s notifikacemi. Upozorní vás na to, že někdo volá, posílá SMS nebo email. Umí i příjemný budíček pomocí vibrací. A díky tomu, že ho budete mít během spánku na ruce ráno uvidíte, jak kvalitní a dlouhý váš spánek byl. Pokud kvalita nebyla zrovna nejlepší, nabídne aplikace pár tipů na její zlepšení. Pomocí Bluetooth ho taky můžete spárovat se svým chytrým telefonem. Tím pádem máte data na obou místech.

Dálkové ovládání hudby

Chytrým náramkem HONOR Band 5 budete moci navíc prostřednictvím aktualizace z 29. září dálkově ovládat hudbu. Jakmile je Band 5 aktualizován a je zapnuto ovládání hudby pomocí aplikace Huawei Health, můžete okamžitě prohlížet a ovládat své oblíbené hudební aplikace přímo z vašeho zápěstí. Mezi podporované aplikace patří Hudba Google Play, Spotify, YouTube, Shazam, hudba Huawei a mnoho dalších. Dálkové ovládání hudby je kompatibilní pouze s chytrými telefony se systémem Android 5.0 a vyšším. Po aktualizaci bude spuštěna aplikace Huawei Health App verze 10.0.1.011 a Band 5 bude ve verzi 1.1.0.93.

Tělo náramku je minimalistické a váží jako peříčko, takže vlastně nebudete ani vědět, že ho na ruce máte. Navíc ho můžete vyladit s vaším fitness úborem. Baterie vám na jedno nabití vydrží krásných 14 dní při normálním používání, což je příjemný bonus a o starost méně. HONOR Band 5 koupíte za skvělou cenu 999 Kč v klasické černé, výrazně růžové nebo námořnicky modré barvě.

Více na HIHONOR.COM
5d94653d0dd5bobrazek.png

Reklama