5aa79af27724aobrazek.png
Každý majitel domácího mazlíčka ví, jak obtížné je vybrat to pravé krmení. Stačí, aby psovi nebo kočce to vhodné nechutnalo a v té chvíli je nutné dělat kompromisy mezi kvalitou krmiva a jeho chutí. Výživa od 5aa79ac151857obrazek.pngFitminu je však jiná. Ve spolupráci s výživovými poradci vzniká chutná a nutričně vyvážená strava, která přispívá ke zdraví a dobré kondici pejsků a kočiček. Proto je volba krmiva bez kompromisů v podobě nových rybích konzerv z řady Fitmin Purity zcela jasná.

Díky 100% masu z několika druhů mořských ryb v sobě konzervy Fitmin Purity Dog Sea Fish a Fitmin Purity Cat Sea Fish kombinují všechny výhody jejich nutričně bohatého masa. Konzervy se pyšní především vysokým obsahem živočišných proteinů. Proteiny jsou významnou stavební částicí těla každého živočicha, a proto je dobréjejich výskyt ve 5aa79ad3db591obrazek.pngstravě nepodceňovat. Starají sejak o růst svalové hmoty psů a koček, tak i o sílu, odolnost a správné fungování jejich těla. Vitamín B12 podporuje správnou krvetvorbu a dobrou funkci nervového systému. Obsažený fosfor a vápník pak dále přispívají k odolnosti cév, růstu pevných kostí a snížení možnosti vzniku zlomenin.

„Nové rybí konzervy Fitmin jsou vhodné pro kočky a psy v každém věku. Jejich výhodou je především významný podíl nenasycených mastných kyselin, které velkou měrou přispívají ke správnému růstu srsti a drápků, k dobrému stavu krevního oběhu a celkově k prodloužení aktivního života našich domácích mazlíčků,“ říká Adéla Palacká, specialistka na výživu značky Fitmin.

Unikátní složení rybích konzerv navíc zaručuje, že jsou hypoalergenní. Neobsahují žádná jiná masa, přidané látky, obiloviny, chemické ani konzervační přísady. Praktickým bonusem je plastové víčko, které prodlužuje čerstvost rybího masa. Konzervu tak můžete svému psovi či kočičce bez obav rozložit na více porcí.

Nové rybí konzervy pro psy i kočky z řady Fitmin Purity budou dostupné u vybraných prodejců nebo na e-shopu Fitmin od května 2018 za doporučenou cenu 139 Kč (850g).
5aa79b182acbfobrazek.png

Více informací o značce Fitmin naleznete na stránkách www.fitmin.cz a www.vimcimkrmim.cz

Reklama