Nové sekery čtvrté generace Fiskars skvěle padnou do ruky a jsou prakticky nezničitelné. Mají inovativní rukojeť s 3D strukturou, což umožňuje bezpečnější a rychlejší švih. Také lahodí oku: získaly prestižní ocenění za design „Red Dot Award”. Sekání dřeva ještě nikdy nebylo tak přesné a účinné.

Fiskars

Fiskars vyvinul novou řadu seker tak, aby vyhovovaly lidem různého vzrůstu, síly, schopností a zkušeností. V rozšířeném sortimentu si tak každý může vybrat tu přesně pro sebe.

„Nový model sekery X21 je určený pro ty, kteří ji používají velmi často a požadují vynikající štípací výkon. Proto jsme se zaměřili na maximalizaci rychlosti švihu a zvýšili ovladatelnost sekery,” říká Petteri Masalin, vedoucí výzkumu a vývoje Fiskars.

Fiskars se při vývoji nové sekerky zaměřil na optimální poměr hmotnosti čepele a délky topůrka. To je vyrobeno z lehkého a odolného materiálu FiberComp™ a má novou patentovanou 3D rukojeť. Struktura rukojeti pomáhá odvádět vlhkost a zvyšuje bezpečnost při švihu. Umožňuje lépe kontrolovat směr a soustředit se na samotný švih namísto toho, abyste energií a pozorností plýtvali na prosté udržení nástroje v rukou. Pokud sekáte často, oceníte praktickou nezničitelnost sekery, jíž Fiskars garantuje 25 letou zárukou.

Fiskars

Bezpečnost, preciznost a rychlost

Fiskars vyrábí odolné sekerky již od 17. století. 365 let tato finská společnost zdokonaluje design a kvalitu za pomoci nejnovějších technologických postupů, aby její produkty co nejvíce vyhovovaly potřebám zákazníků.

Fiskars se u nové generace seker zaměřil především na bezpečnost a přesnost sekání. Ve srovnání s tradičními dřevěnými sekerami je nová řada Fiskars bezpečnější a příjemnější na použití. Zahnutý konec topůrka zabraňuje vyklouznutí sekery z ruky a předchází tak nehodám. Inovativní 3D rukojeť zvyšuje kontrolu a rychlost švihu. Sekera má čepel napevno zalitou do topůrka, díky čemuž čepel při sekání nemůže z topůrka vypadnout. Ostří sekery je dvakrát tvrzené, což zvyšuje jeho odolnost a usnadňuje ostření.

Fiskars

S novou generací seker Fiskars se štípání dřeva stane zábavnější a snazší. Sekerky jsou vyrobeny z ultralehkého a odolného materiálu FiberComp™, který pomáhá minimalizovat námahu a je prakticky nerozbitný. Pro snadné a bezpečné ukládání seker Fiskars vytvořil speciální plastové obaly.

Nová řada sekerek Fiskars je v prodeji od srpna 2015.

Fiskars X-series sekerky

Fiskars

Horní Řada: Sekera na sekání S - X10, Sekera na sekání XS – X7, Sekera na sekání XXS – X5,

Spodní řada: Štípací sekera S – X11, Štípací sekera M – X17, Štípací sekera L – X21,
Štípací sekera XL – X25, Štípací sekera XXL – X27.

Fiskars

Sekery  
Štípací sekera X27 - XXL € 85,00
Štípací sekera X25 - XL € 80,00
Štípací sekera X21 - L € 70,00
Štípací sekera X17 - M € 65,00
Štípací sekera X11 - S € 55,00
Sekera X10 - S € 50,00
Sekera X7 - XS € 45,00
Sekera X5 - XXS € 40,00
Reklama