Podle ohlasů uživatelů, kteří již měli možnost výrobky pořídit, i podle hodnocení odborníků, jsou produkty zavlažování Fiskars trefou do černého.
609a621abb69dobrazek.png

Kompletní sortiment od kohoutku po rostlinu

Produkty Fiskars pro zavlažování nejsou jen jednotlivé díly, ale vycházejí z koncepce „Od kohoutku po rostlinu“. Všechny díly jsou vzájemně kompatibilní a doplňují se.

Více najdete na https://www.fiskars.cz/vyrobky/zahrada/zavlazovani
fi1.jpg
Systém spojek a redukcí umožňuje hladce začlenit díly pro zavlažování, které již máte pořízeny od jiných výrobců. Produktovou řadu doplňují například zavlažovací časovače, průsakové hadice, zavlažovací tyče, rotační zavlažovače a další produkty celé široké řady zavlažování.
fi2.jpg

Proč si výrobky Fiskars pro zavlažování oblíbíte

  • Snadná orientace a připojení: Konektory určené pro tři běžně používané průměry hadic jsou rozlišeny barevně, shodně s barvou hadice. Nespletete se při pořizování dílů a ihned poznáte, které patří k sobě.
  • Snadné přemisťování, uložení a skladování: Při manipulaci se zavlažovacím bubnem oceníte, že všechny součásti lze uložit přímo dovnitř bubnu. Najdete zde držadla pro pohodlné přenášení a závěs pro zavěšení na zeď, podložky na dně pro položení na zem či terasu. Podobně jako u dalších produktů, promyšlené detaily přinášejí vysoký uživatelský komfort.
  • Kompatibilní s ostatními systémy: Již vlastníte zavlažovací nástroje od jiných značek? Žádný problém. Naše zavlažovací prvky jsou kompatibilní i s výrobky jiných značek.
  • Tradiční kvalita: Produkty Fiskars jsou známy svou kvalitou, spolehlivostí, promyšleností, jednoduchostí používání... a tak bychom mohli pokračovat. Přestože by se mohlo zdát, že na poli zavlažování je Fiskars nováčkem, není tomu tak. V roce 2014 převzal Fiskars firmy Gilmour a Nelson se 150 lety tradice a vychází z jejich zkušeností, které skloubil se svým tradičním důrazem na kvalitní technologie.

O Fiskars
Fiskars je předním světovým dodavatelem značkových výrobků pro zahradu, dílnu i kuchyň. Výrobky Fiskars jsou světově proslulé spolehlivostí, funkčností a designem. Poznávací znamení výrobků Fiskars, oranžové rukojeti, se traduje již od roku 1967 – tyto nůžky byly úplně první na světě s plastovou rukojetí. Společnost Fiskars je kotovaná na kapitálovém trhu Nasdaq Helsinki. Ve více než dvaceti zemích zaměstnává zhruba 7300 lidí. Byla založena v roce 1649 a je nejstarší společností ve Finsku.
Foto: Fiskars

Více najdete na https://www.fiskars.cz/vyrobky/zahrada/zavlazovani
609a61367a2adobrazek.png

Naše články:

Doporučujeme pro zahradnice: Zavlažování s Fiskars začíná nákupem

Vyzkoušejte nové odlehčené zahradnické náčiní Fiskars Light™, které je určeno pro ženy

Nová řada výrobků pro zavlažování od Fiskars, která vás bude bavit

Reklama