Fiskars SnowXpert™Odklízení sněhu bude letos snazší s inovovanou a rozšířenou řadou nářadí na odklízení sněhu Fiskars SnowXpert™. Řada Fiskars SnowXpert™ je charakteristická oranžovými detaily na držadle a patentovanou, ostrou hranou, která vydrží třikrát více, než tradiční výrobky na úklid sněhu. Letos bude doplněna o stylovou a atraktivní Fiskars Bílou řadu, která využívá stejnou technologii hran – i pro ty nejnáročnější zimní podmínky.

Pokovená ocelová zpevněná hrana je rozhodujícím prvkem pro zaboření nástroje do ledu a sněhu a je jistotou proti opotřebení a poničení. Fiskars SnowXpert™ má novou, patentovanou hranu, která je vyztužena tvrdou ocelovou trubkou. Ta zvyšuje pevnost a prodlužuje odolnost. Zajišťuje lepší práci a delší odolnost výrobku, a to až trojnásobně oproti současnému nářadí.

Řada zahrnuje nářadí pro celou zimu. Lopata na sníh Fiskars SnowXpert™ s lehkou hliníkovou násadou je v místě držení potažena oranžovou vrstvou plastu. Ergonomicky navržené držadlo nabízí pohodlný a pevný úchop i pro ruce v těch nejsilnějších rukavicích. Nabírací část z polypropylenu je lehká a zároveň tvrdá pro snadné odhazování jak prašanu, tak těžkého sněhu - a to nejen kolem domu, ale také od aut a z jiných stísněných míst.

Fiskars SnowXpert™Ze stejného designu a konstrukce vychází i shrnovač sněhu Fiskars SnowXpert™, který efektivně odstraňuje sníh přímo od země. Jeho provedení šetří vaše záda a výrazně usnadňuje práci, když odklízíte větší množství sněhu z velkých prostranství.

Další shrnovač sněhu Fiskars SnowXpert™ s dlouhou hliníkovou násadou je ideální pro odklízení menších vrstev sněhu. Funguje na principu rolování sněhu před sebou. Design tohoto výrobku zajišťuje vrstvení shrnutého sněhu do úpravných kupek bez nutnosti je dále tvarovat lopatou a je vhodný zejména pro menší prostory a pro odklízení schodů.

Pro větší a otevřená prostranství zase užijete profesionální shrnovač sněhu Fiskars SnowXpert™, který má injektážně vytvarovanou lopatu, jenž zajišťuje stabilitu a lehkost. Vylepšený úhel rukojeti a pevný, trubkovitý tvar držadla zaručuje lepší komfort při používání.

Bílá barva Fiskars pro stylový zážitek

V bílém provedení nářadí na odklízení sněhu si užijete čistý styl se všemi benefity vylepšené řady Fiskars SnowXpert™.  Jediným rozdílem lopaty, shrnovače a profesionálního shrnovače je elegantní bílá barva zkombinovaná se signifikantní oranžovou barvou Fiskars na rukojeti.

Kompletní nářadí na odstraňování sněhu

Vedle nové edice nářadí Fiskars SnowXpert™  Fiskars nadále nabízí další prověřené nářadí na odklízení sněhu. Ať již sáhnete po lehkých hliníkových lopatách pro odklízení sněhu ze zahrady nebo kolem auta, po škrabce na led nebo profesionální řadě shrnovačů, můžete si být jisti, že Vás zima nepřekvapí!

Fiskars SnowXpert™

www.fiskars.cz

Reklama