Nejlepší čas pro výběr dovolené je právě teď!

Velká část nabízených ubytování je ještě stále volná, máte tak jedinečnou možnost vybrat si z nejširší nabídky. Akce FIRST MINUTE u vybraných kapacit vám navíc zaručí výbornou cenu. Vybírejte z aktuálně zlevněných pobytů dovolených v Itálii 2019!

5c51a621d5b91obrazek.png
Krásné přírodní pláže v Sardinii.

Na co se soustředit před výběrem letní dovolené v Itálii?

Pokud cestujete s dětmi, určitě zvažte dojezdovou vzdálenost. Pro rodinnou dovolenou jsou vhodná především letoviska severního Jadranu – Bibione a Lignano. Jsou pulzujícím centrem Jadranu a pro rodiny s dětmi jsou ideální právě kvůli dobré dojezdové vzdálenosti z ČR a výbornému vybavení. Hitem posledních let je novější letovisko Caorle-Lido Altanea, které nabízí útulné ubytovací komplexy s bazény v prostředí plném zeleně. Pro skupinky mladých, či pro páry je vhodné letovisko Lido di Jesolo, největší letovisko benátské oblasti, které v létě žije rušným životem.
5c51a62dbf5bfobrazek.png
Rozlehlé pláže v Bibione.

Jak ušetřit?

Pokud vás při výběru dovolené limituje především cena, nezoufejte. Na stránkách cestovní kanceláře Ludor naleznete ve většině letovisek i ubytování za nižší ceny. Stačí, když si ve vyhledávání zadáte požadovaný cenový limit. Pokud si vyberete z nabídky FIRST MINUTE, získáte dovolenou opravdu „za hubičku“. Skvělou volbou v tomto případě je i letní dovolená v Rosolina Mare.

Itálie se vyznačuje výjimečnou rozmanitostí regionů

Každý vás upoutá něčím jiným a každý je něčím výjimečný. Pravou italskou atmosféru zažijete v jižnějších částech Itálie – Kalábrii, Kampánii, či na Gargánu. Okouzlí vás tu malebné zátoky s divokou přírodou, mile překvapí pohoda a pohostinnost místních obyvatel. Členité pobřeží plné květů, skalnatá městečka, kamínkové pláže najdete na Ligúrské riviéře. Nevšední letní dovolenou na „karibských“ plážích zažijete na ostrově Sardínie. A samozřejmě nemůžeme zapomenout na vyhlášenou Palmovou riviéru, 120 kilometrů dlouhé pobřeží s písečnými plážemi lemované palmami, které si vás získá svojí dovolenkovou atmosférou.  Jakékoliv místo si vyberete, dovolená v Itálii vás určitě nezklame.
blobid0.png
Nádherná pláž se skalním zátiším v Kalábrii.

A co si nezapomenout přibalit?

Kromě platných dokladů hlavně dobrou náladu nebo oblíbenou knihu. Pokud cestujete do apartmánu, kde si budete sami zabezpečovat stravu, určitě si nelamte hlavu s balením plného kufru potravin. Itálie se vyznačuje jednou z nejlepších a nejzdravějších kuchyní na světě, nenechejte si tak utéct skvělou příležitost k jejímu vyzkoušení. Potraviny si pohodlně nakoupíte na místě, rozdíl v ceně není velký. Co si při balení naopak nechat doma? Všechny zbytečné starosti.

Reklama