Obecně k digitálním fotoaparátům a ukládání fotografií na disk počítače lze vyzvednout několik faktů. Fotografie pořízena digitální technologií má totiž několik nezpochybnitelných výhod.

Jednou z nich je možnost uložení snímků do vašeho domácího počítače nebo na CD.

 

Vaše fotografie nemusíte tisknout a můžete počkat s hromadným vytištěním až po pečlivém výběru, popřípadě konečné úpravě. Druhou výhodou je možnost mazání přímo z paměťové karty ve fotoaparátu, nabízí se vám tedy šance, jak se bezbolestně naučit pořizovat kvalitní snímky. Nemusíte se „cvaknutím“ váhat, jelikož váš snímek můžete z paměťové karty ihned vymazat. Nic vás tyto plané pokusy nestojí. Vymažete a vyfotíte znovu.

 

Díky multifunkčním zařízením se můžete stát i vy dokonalým výrobcem fotografií pro celou vaši rodinu. Například blížící se vánoční svátky můžete zdokumentovat pro Vaše blízké bez nutnosti návštěvy a následné platby některému z fotolabů či fotolaboratoří.
Jednoduše vyfotíte, upravíte a vytisknete doma.

 

Jak už víte, na stránkách Žena-in právě probíhá Velká fotosoutěž s Hewlett-Packard. Její hlavní výhrou je zařízení, které se právem nazývá fotolaboratoř.

 
Hlavní ceny soutěže zahrnují digitální fotoaparáty R 707 a multifunkční zařízení HP Photosmart  2610, k výhře jen stačí vložit své nejlepší fotky do daných fotoalb a možná právě ta vaše sklidí největší úspěch.

 

Více informací a pravidla naleznete ZDE.

 

O výrobcích, které můžete ve fotosoutěži vyhrát, se ale dozvíte ještě více: redakci Žena-in byla propůjčena hlavní cena - celá fotolaboratoř, fotoaparát R707 s multifunkčním zařízením HP Photosmart 2610 - takže pro vás právě v těchto dnech testujeme a o kvalitách těchto produktů vás budeme informovat v následujících dnech.

 

To ale není vše! Světoznámý výrobce kvalitní techniky, firma Hewlett-Packard, připravil pro zaregistrované čtenářky Žena-in ještě jednu příjemnou akci, která před Vánoci mnohé z vás jistě potěší: až 20% slevy na vybrané výrobky!

 

Všechny registrované čtenářky internetového magazínu Žena-in mají šanci získat výhodně digitální fotoaparáty a tiskárny.

 

Kdo ještě nepronikl do tajů digitální fotografie anebo s koupí takového fotoaparátu a dalších potřebných zařízení k tomuto populárnímu způsobu zvěčňování stále vyčkává, má teď mimořádnou šanci nakoupit toto zboží velmi výhodně. Pokud nejste soutěživými typy a naší soutěže se z jakéhokoli důvodu nehodláte zúčastnit, vězte, že lákavé výhry mohou být vaše za velmi příjemnou cenu. Akční nabídka zahrnuje oba produkty věnované do fotosoutěže + levnější variantu obého: digitální fotoaparáty R 707 (k tomuto typu nyní můžete získat ještě 128MB paměťovou kartu a luxusní pouzdro!) a M307 a multifunkční zařízení HP Photosmart  2610 a PSC 2355. 
Prohlédnout a nakoupit tyto výrobky si můžete ZDE.

 

 

 

Reklama