5cfa3df4d9427obrazek.png
Červená se, line záře

5cfa3b827daa9obrazek.pngZdlouhavé přípravě třísek a muchlání novin je konec. Přesvědčte se, že vám nechybí nepostradatelní pomocníci – podpalky FINO. 12 dílků zaručuje 12 pohodových večerů a vy můžete vyměnit foukání do ohně a mávání novinami třeba za skleničku oblíbeného nápoje a vítání prvních příchozích. Podpalky jsou vyrobeny z lisovaných pilin napuštěných parafínem a po jejich úplném dohoření přípravě porkmů nic nebrání. Jedna podpalka hoří 5 min. a navíc bez nepříjemného zápachu. Balení je vybaveno i škrtátkem, takže grilovačka může opravdu začít.

Vybavte se

5cfa3b9d7a75eobrazek.pngUlehčete si práci a ušetřete si čištění roštu, na kterém se rády  zachytávají zbytky masa a zeleniny a použijte při grilování FINO grilovací tácky. Jednoduše stačí naskládat maso či zeleninu  a šoupnout je na rozpálený rošt. Vysoké drážky zajistí, že se maso bude krásně grilovat  a díky otvorům v tácku získá jídlo úžasnou typickou chuť a vůni. Tácky navíc chrání jídlo před připálením i před nechtěným kontaktem s ohněm a uhlím, proto jsou vhodné také pro ty, kteří preferují zdravý životní styl. A že nemáte kulatý gril? Nevadí, k dispozicí jsou i obdelníkové varianty ve 2 velikostech.

Na velikosti záleží…

…Samozřejmě podkud mluvíme o grilovacím alobalu. FINO grilovací alobal je pevnější a širší, jinými slovy vydrží ledacos a určitě se vám nestane, že vám bude nějaký ten centimert chybět, abyste do něj bezpečně zabalily oblíbenou zeleninu, ryby, či sýr.
5cfa3bc93ae29obrazek.png

5cfa3be438955obrazek.pngA  co kdyby…

…jste přesto neodolaly hození „flákoty“ na rozpálený rošt? Při následném úklidu vám pomůže drátěnka FINO. Díky praktické rukojeti, uspůsobené právě na čištění připálených roštů apod., vyčistíte gril během pár minut a bez nepříjemných oděrek rukou.

Zapojte se do naší soutěže s produkty FINO! Vybereme 5 z vás.

Reklama