Červená se, line záře

Zdlouhavé přípravě třísek a muchlání novin je konec. Přesvědčte se, že vám nechybí nepostradatelní pomocníci – podpalky FINO. 12 dílků zaručuje 12 pohodových večerů a vy můžete vyměnit foukání do ohně a mávání novinami třeba za skleničku oblíbeného nápoje a vítání prvních příchozích. Podpalky jsou vyrobeny z lisovaných pilin napuštěných parafínem a po jejich úplném dohoření přípravě porkmů nic nebrání. Jedna podpalka hoří 5 min. a navíc bez nepříjemného zápachu. Balení je vybaveno i škrtátkem, takže grilovačka může opravdu začít.

Vybavte se

Ulehčete si práci a ušetřete si čištění roštu, na kterém se rády  zachytávají zbytky masa a zeleniny a použijte při grilování FINO grilovací tácky. Jednoduše stačí naskládat maso či zeleninu  a šoupnout je na rozpálený rošt. Vysoké drážky zajistí, že se maso bude krásně grilovat  a díky otvorům v tácku získá jídlo úžasnou typickou chuť a vůni. Tácky navíc chrání jídlo před připálením i před nechtěným kontaktem s ohněm a uhlím, proto jsou vhodné také pro ty, kteří preferují zdravý životní styl. A že nemáte kulatý gril? Nevadí, k dispozicí jsou i obdelníkové varianty ve 2 velikostech.

Na velikosti záleží…

…Samozřejmě podkud mluvíme o grilovacím alobalu. FINO grilovací alobal je pevnější a širší, jinými slovy vydrží ledacos a určitě se vám nestane, že vám bude nějaký ten centimert chybět, abyste do něj bezpečně zabalily oblíbenou zeleninu, ryby, či sýr.

A  co kdyby…

…jste přesto neodolaly hození „flákoty“ na rozpálený rošt? Při následném úklidu vám pomůže drátěnka FINO. Díky praktické rukojeti, uspůsobené právě na čištění připálených roštů apod., vyčistíte gril během pár minut a bez nepříjemných oděrek rukou.

Zapojte se do naší soutěže s produkty FINO! Vybereme 5 z vás.

Reklama