Nevýhodná půjčka vám může přivodit nejednu vrásku na čele, a je proto třeba pečlivě zvažovat nejen na co si půjčíte, ale také u koho. Jak tedy získat úvěr tak, abyste jej zbytečně nepřeplatili?

Podle nedávno zveřejněného průzkumu si Češi berou půjčku hlavně na koupi nového auta (58 %), vybavení domácnosti (22 %) a elektroniku (13 %). Výsledky říkají, že většina půjček je určena na věci, které v dnešní době potřebujeme ke každodennímu fungování. Vzít si půjčku je tedy běžným řešením nedostatku financí a dobrou zprávou je, že většina Čechů se při jejím výběru rozhoduje mezi více možnostmi.

ZUNO

Online banka ZUNO nabízí úvěr od 6,9 % ročně, nejnižší nabídku na trhu. ZUNO to garantuje bolestným ve výši 2000 Kč, které klientovi vyplatí v případě, že na trhu narazí na lepší nabídku půjčky. Žádné poplatky za vedení účtu, stejně jako za vyřízení půjčky.

Důležité také je, že pokud byste půjčku splatili dříve, ať už celou, nebo jen její část, nezaplatíte ani korunu navíc. Oddych od splácení půjčky je pak další výhodou, kterou ZUNO banka nabízí.

Jednoduše si můžete vybrat jeden měsíc v roce, ve kterém nebudete muset půjčku splácet a soustředit tak své finance například na plánovanou dovolenou. V ZUNO vyřídíte vše přes internet, tablet nebo smartphone.

Klienti si mohou vypočítat orientační výši splátky na naší online kalkulačce. Velmi rychle dokáží zjistit, jak dlouho ji budou splácet a na kolik je celá půjčka vyjde. Je zbytečné, aby na půjčce přepláceli jen proto, že vzali hned první nabídku,“ říká Lenka Hritzová, šéfka produktového managementu v ZUNO.

Není důvod přeplácet půjčku, když máte možnost vybrat si nabídku s nízkým úročením. Pokud si berete půjčku, ať už na auto, nábytek, nebo nejnovější spotřebiče, je třeba dbát na to, abyste podle možností spláceli to, co jste si od banky půjčili. To se vám podaří nejlépe se ZUNO, kde díky nízkým úrokům a nulovým poplatkům nehrozí kvůli půjčce žádné nové vrásky.

Reklama