Na začátku byly tři dámy, které měly pár kilo navrch. Chtěly zlepšit svůj život a zbavit se přebytečných kilogramů. Přihlásily se proto do naší výzvy Hubnutí s KetoDiet. Po pár měsících vám hrdě můžeme ukázat tři čtenářky, které prošly opravdu velkou změnou. První z nich byla Jarka, o její proměně si můžete přečíst ZDE (klikni). Následovala Jana ZDE (klikni) a poslední je čtenářka Katka. Jak jí hubnutí šlo, jak se nyní cítí, to vám řekne právě teď. Můžete vidět i fotky, jak velkou proměnou prošla.

  • Jméno: Kateřina
  • Věk: 42 let
  • Výška:160 cm

Ketodiet

I Kateřina prošla opravdu velkou proměnou. Z šedé myšky se proměnila v krásnou energickou ženu s úsměvem od ucha k uchu. Po proměně si prý mnohem více věří a opět nalezla ztracené sebevědomí. Je dámou mnoha tváří, během focení vyzkoušela hned několik outfitů.

fg

Modré rovně střižené šaty Katce ohromně slušely. Modrá barva jí dodala šmrnc a střih zvýraznil její linie. I ona se v nich cítila velmi dobře, jak nám prozradila.

Sukně, tričko a sako, to byla další módní kombinace. Katce se líbila, ale my bychom pro příště doporučily mít rozepnuté sáčko. U žen s velkými prsy zapnuté sáčko nepůsobí lichotivě. Na druhou stranu, upoutá nejen pánskou pozornost :-). Důležité ovšem je, jak se člověk cítí.

Džíny, proužkované tričko a bílá bundička, je ideálním volnočasovým outfitem, který je navíc podle posledních trendů.

sds

Vizážistka Petra Šestáková Katce doporučila, jak by se měla líčit a poukázala na chyby, které doposud dělala. Petra Kateřině poradila, aby si začala líčit rty. Ty si totiž doposud vůbec nelíčila a byla to škoda. Dalším bodem bylo i téma obočí. Právě to by mělo být u všech žen perfektní. Patra Katce ukázala, jak si takové obočí sama dokreslit, aby vypadalo přirozeně, leč upraveně. Některé rady od vizážistky jsou opravdu k nezaplacení.Kateřina

Naměřené hodnoty:

  Před proměnou Po proměně
Hmotnost 92,8 kg                      80,5 kg
Obvod pasu 105 91
Břicho 107 104
Boky 119 112
Stehno 65 61

Ketodiet

Jak Katčino hubnutí zhodnotila výživová specialistka a dietní koučka KetoDiet Martina Dvořáková?

Katka má bohužel ještě stále poměrně vysoké hodnoty viscerálního (útrobního) tuku. Ten je velmi rizikový ze zdravotního hlediska a je úzce spjat s hyperlipidémií – vyšší hladinou tuků v krvi. Ta může vést závažným chronickým onemocněním, především k cukrovce i k akutním onemocněním jako srdeční infarkt a mozková mrtvice. Viscerálního tuku se nezbavíte cvičením, ale je třeba významně změnit právě stravovací návyky. Sebekázeň a disciplína tedy budou pro Katku nejtěžšími úkoly. Nedoporučovala bych jí příliš rychle zavádět sacharidová jídla, dokonce ani oblíbené ovoce, protože je k němu potřeba přistupovat jako k jakémukoliv jinému cukru.

  • Partnerem projektu byla značka KetoDiet, více se dozvíte na www.ketodiet.cz
  • Všechny příběhy předchozích čtenářek najdete v naší rubrice Hubněte.

Za zapůjčení oblečení děkujeme společnosti F&F.

Naše články:

Reklama