Na začátku byly tři dámy, které měly pár kilo navrch. Chtěly zlepšit svůj život a zbavit se přebytečných kilogramů. Přihlásily se proto do naší výzvy Hubnutí s KetoDiet. Po pár měsících vám hrdě můžeme ukázat tři čtenářky, které prošly opravdu velkou změnou. První z nich je Jarka. Jak jí hubnutí šlo, jak se nyní cítí, to vám řekne právě teď. Můžete vidět i fotky, jak velkou proměnou Jarka prošla.

  • Jméno: Jarka
  • Věk: 60let
  • Výška:162cm

Ketodiet

Jarka je energická žena, které se chce nejen líbit, ale především připadat si dobře ve svém vlastním těle. Hubnoucí výzva s Ketodiet pro ni byla jako stvořená. Jarka neváhala a přihlásila se. Shodila krásných 14,2 kg. Nemá již proto důvod schovávat se ve volném a mdlém oblečení. Naopak, měla by si užívat shozených kilogramů a ukázat svou krásnou postavu. Dobře padnoucí šaty s výrazným vzorem jsou to pravé. Celkově jí výraznější potisky lichotí. Může si dovolit i obepnuté kalhoty a topy bez rukávů, kterých se bála. Celkově by měla v šatníku mít více módních kousků, které budou více zdůrazňovat její linie. Ležérní elegance je pro Jarku jako stvořená. Jak se říká, když to máš, tak to ukaž a Jarka rozhodně má co ukazovat.

Ketodiet

Paní Jarka prošla nejen změnou své váhy, ale i vizáže. Z tmavovlásky se stala šmrncovní zrzka. Rezavá barva jí moc sluší, stejně jako zkrácená délka vlasů. Jarka působí mnohem výrazněji a je rozzářená, už žádná šedá myška. Co se týká líčení, tak tomu Jarka dříve moc nefandila. Bylo jí doporučeno od vizážistky společnosti Oriflame Petry Šestákové, aby ubrala na barvě obočí. To bylo příliš tmavé a tvrdé, k zrzce to chce něco jemnějšího. Vizážistka Petra Jarce poradila s celkovým make-upem, jak si správně nalíčit oči a rty. Nechyběly ani rady, jaké barvy korespondují s její pletí.

Ketodiet

Naměřené hodnoty:

  Před proměnou Po proměně
Hmotnost 88, 8 kg 74, 6 kg
Obvod pasu 96 83
Břicho 101 82
Boky 115 102
Stehno 64 58

 

Co nám o projektu KetoDiet napsala Jarka

Ráda bych poděkovala za možnost, dát své tělo trochu do pořádku, protože už byl nejvyšší čas. Potřebovala jsem nejen impuls, ale také určitou soutěživost a řevnivost. Z trojice jsem byla nejstarší a měla jsem obavy, že v mém věku budu mít s hubnutím daleko větší problémy. Dieta mně naučila určité pravidelnosti nejen v konzumaci jídla, ale také v příjmu tekutin a zařazování pohybu. Chodívám pravidelně plavat, procházky, výlety. Také mně těší obměna šatníku, už mám širší možnost výběru.

Každá z nás žije svůj život, neobešly nás problémy, životní trápení i velké rodinné oslavy. Vše jsme, myslím si, úspěšně skloubily s „dietním“ přístupem k jídlu i pití. Projekt hodnotím jako výzvu i pro ostatní ženy, které hledají a tápou při výběru možnosti, jak začít s dietou. Je to jedna z možností, příjemná, chutná a pestrá. Lze jí doplňovat zeleninou i dalšími potravinami.

Přeji všem děvčatům v redakci, nám soutěžícím i čtenářkám Ženy-in.

Užijte si léto, hodně se pohybujte, smějte, nezapomínejte na dostatek tekutin. Věřím, že i my 3 pro vás budeme maličkou výzvou, že lze začít v jakémkoliv věku měnit svůj život k lepšímu, v jakékoliv situaci a za jakýchkoliv okolností...

Hodně sluníčka a pohody

Ketodiet

Jak Jarčino hubnutí zhodnotila výživová specialistka a dietní koučka KetoDiet, Martina Dvořáková?

Jarka, ač si v průběhu diety prošla velmi stresujícím obdobím, našla v dietním režimu pomocníka, který ji dokázal posouvat dál. A za to jí patří obrovské uznání a respekt. Doporučila bych do jídelníčku zařadit i vhodné antioxidanty, případně vitamíno-minerálové doplňky, které jsou v pokročilejším věku přínosné.

  • Partnerem projektu byla značka Ketodiet více se dozvíte na www.ketodiet.cz
  • Všechny příběhy předchozích čtenářek najdete v naší rubrice Hubněte.

Za zapůjčení oblečení děkujeme společnosti F&F.

Naše články:

Reklama