Na začátku byly tři dámy, které měly pár kilo navrch. Chtěly zlepšit svůj život a zbavit se přebytečných kilogramů. Přihlásily se proto do naší výzvy Hubnutí s KetoDiet. Po pár měsících vám hrdě můžeme ukázat tři čtenářky, které prošly opravdu velkou změnou. První z nich byla Jarka, o její proměně si můžete přečíst ZDE (klikni). Druhou je čtenářka Jana. Jak jí hubnutí šlo, jak se nyní cítí, to vám řekne právě teď. Můžete vidět i fotky, jak velkou proměnou prošla.

  • Jméno: Jana
  • Věk: 39 let
  • Výška:176 cm

jana

Jana prošla opravdu velkou změnou. Na jejím obličeji a chování bylo znát, že je mnohem sebevědomější a spokojenější. Na focení přišla s velkým počtem tašek a pochlubila se nám, co nového si do šatníku nakoupila. I na novém oblečení bylo znát, že Jana si je vědoma své hezké figury, kterou díky KetoDiet získala. Musíme uznat, že si vybrala správné kousky, takové, které zvýrazní její ženské proporce. Jediné, co Janě bylo odborníky vytknuto, byla špatně zvolená velikost podprsenky. Důsledně poslouchala rady a po focení ihned utíkala pro nové, lépe padnoucí podprsenky.

Jana

Během focení si Jana vyzkoušela hned několik outfitů. Jak sama přiznala, na některé by si sama netroufla. Outfit z modrých džínsů a žlutého saka jí skvěle padnul. Zvláště žlutá barva jí slušela. Jako brunetka si může dovolit téměř všechny barvy, od pastelových až po výrazné odstíny. Červené šaty z Jany udělaly pravou dámu. Poslední přišly na řadu šaty, které si Jana koupila a byla z nich nadšená. Romantický potisk květin je pro léto jako dělaný. Áčkový střih šatů je velmi oblíbený a praktický, jelikož sluší všem postavám, a to bez výjimky. Jana má dlouhé nohy, byla by škoda je neukázat, ale i tak by pro příště neuškodila o něco delší sukně, jen lehce nad kolena.

Vizážistka Petra Šestáková Janu nalíčila produkty značky Oriflame. Nechybělo ani odborné poradenství o tom, jak by se měla správně líčit. Kromě druhů make-upů a pudrů probíraly i odstíny rtěnek, které budou korespondovat s Janinou barvou pokožky. Řekněte, která žena tyto rady neocení, že?   

Jana

Naměřené hodnoty:

  Před proměnou Po proměně
Hmotnost 97,3 kg                      78,8 kg
Obvod pasu 88 76
Břicho 105   86
Boky 125 109
Stehno 69 62

Co nám o projektu KetoDiet napsala Jana

Završení celého projektu s KetoDiet závěrečnou proměnou a focením bylo skvělou tečkou a odměnou. Těšila jsem se na ni a moje očekávání nebyla zklamána. Je moc příjemné svěřit se do péče odborníků na krásu a vidět ten pracovní zákulisní mumraj, který je skryt za nádhernými fotkami v časopisech. Všichni byli moc milí a profesionální. Myslela jsem si, že se umím docela hezky nalíčit i učesat. Po nalíčení a doladění účesu od profesionální vizážistky jsem zjistila, že se mám hodně co učit. Líčení bylo skvělé, připadala jsem si mnohem hezčí a výraznější než jindy, přitom ne vyumělkovaně. I tvar loken a vzdušnost účesu byla jiná, mnohem lepší. Bylo vidět, že paní vizážistka svoji práci dobře ovládá. Při oblékání jsem zjistila, že mi opravdu sluší velké náušnice, které jsem nikdy nenosila. Také ve volbě oblečení zkusím být méně konzervativní. Ujasnila jsem si, jak nesmírně důležité je nosit perfektně padnoucí podprsenku. Po zhubnutí mi ty staré už neseděly, takže hned po proměně jsem si jela koupit nové, kvalitnější. A výsledek je skutečně znát. :-)

Celý projekt hodnotím veskrze kladně, nemůžu si na nic stěžovat. Dostala jsem jedinečnou příležitost změnit svoji postavu. Pod vedením odborníků projít celým obtížným procesem diety a s nimi zvládnout to, co jsem sama nedokázala. Díky přípravkům KetoDiet, které jsou rychlé na přípravu, a jasně daným pravidlům diety, se hublo poměrně snadno. Velmi oceňuji zejména rychlost a jednoduchost přípravy jídel. Projekt Ženy-in a KetoDiet byla jedinečná šance, jak dokázat svoje odhodlání a schopnost měnit vlastní slabosti na přednosti. Velmi za ni děkuji a můžu ji doporučit i dalším ženám.

Ketodiet

Jak Janino hubnutí zhodnotila výživová specialistka a dietní koučka KetoDiet Martina Dvořáková?

Jana je velmi zodpovědná a KetoDiet jí evidentně dobře sedla. Výsledky toho jsou důkazem. Pokud jí tenhle pozitivní přístup vydrží, myslím si, že nebude mít s udržením své nové hmotnosti sebemenší problém.

  • Partnerem projektu byla značka KetoDiet, více se dozvíte na www.ketodiet.cz
  • Všechny příběhy předchozích čtenářek najdete v naší rubrice Hubněte.

Za zapůjčení oblečení děkujeme společnosti F&F.

Naše články:

Reklama