Miss Prima křivky (první ročník této soutěže se uskutečnil loni ještě pod názvem Miss Full of Beauty) je soutěží pro ženy s oblými křivkami, které sice nejsou podle současného přísného módního diktátu ideální, přesto jsou ale krásné a obdivuhodné. Magazín Žena-in fandí dívkám a ženám, které se nenechaly spoutat nepsanými pravidly! Dovolte nám nyní představit finalistky letošního ročníku soutěže, šestá z nich je Simona Zrůstová.

simona

věk: 32
vdaná, 1 dítě

Jak bys charakterizovala sebe samu?
Jsem velmi pracovitá, upřímná, zodpovědná se smyslem pro humor a ráda se učím novým věcem. Na slovo, které dám, se může vždy každý spolehnout, jsem svému okolí oporou. Ráda pomáhám druhým, a to někdy i na úkor sama sebe. V práci jsem flexibilní a tak trošku workoholik.... „dokud nemám vše hotové, nejdu domů“. :) Z negativních vlastností je to nedůvěra a tvrdohlavost v některých životních situacích, raději chci mít vše pod kontrolou sama, tudíž je pro mě velice těžké se někomu otevřít a ukázat svou duši, jsem jako „cibule“, musíte mě nejprve oloupat, abyste zjistili, co se skrývá pod slupkou.

Souzníš se znamením, ve kterém ses narodila, nebo si myslíš, že tě dostatečně nevystihuje?
Myslím si, že znamení kozoroha mě vystihuje ve většině případů. (Pro Kozorohy je typická ambiciózní a cílevědomá povaha. Toto znamení je pod vládou živlu Země, úspěch je pro jeho zrozence velmi důležitý. Touží po uznání. Myslí dlouhodobě a dokážou se pro své cíle ledasčeho příjemného zříct. Jsou spolehliví a odpovědní. Svou povahou jsou introverti a hloubky jejich duše zná jen pár blízkých přátel, před ostatními skrývají své zranitelné nitro pod pevnou slupkou)

Co považuješ za svůj největší životní úspěch?
Za svůj největší životní úspěch považuji to, když jsem vystupovala ve 13 letech ve Východočeském divadle v Pardubicích v Popelce v roli „macechy“ a po představení za námi na jeviště přišel ředitel umělecké školy a řekl před všemi: „Vy jste vypůjčená z konzervatoře v Praze? Tancujete úžasně!!!“ To byl pro mě nejkrásnější zážitek a úspěch v jednom. Co se týká největšího pracovního úspěchu, tak těch je více, ale největším je ten, že jsem dokázala 7 let být jako delegát a poté i  šéfdelegát v cestovních kancelářích, kde jsem využila své znalosti jak ze školy cestovního ruchu, tak i jazykové znalosti a hlavně své kladné vlastnosti: pomáhat lidem, starat se o ně a vždy jim jak profesionálně, tak osobně pomoci. Po těchto sedmi letech v zahraničí jsem získala spousty zkušeností a poznala i jiné kultury a také to, že moře je jako lék a umí dělat s lidmi zázraky.

simona2

Proč bys měla vyhrát právě ty a které ze soutěžících bys v případě, že nevyhraješ, přála stupně vítězů?
Od malička byl můj sen být profesionální baletka. Tento sen mi překazily zdravotní problémy, a tak bych ráda, když už jsem ve finále, toto finále pro rok 2014 vyhrála a splnila si svůj další největší sen. :) Chci hlavně také motivovat sebe i ostatní, aby se nebáli a šli si za svými sny, i když zrovna nemají velikost 36. :)

Už jsme vám představili:

Více o soutěži se dozvíte na www.primakrivky.cz

Reklama