Miss Prima křivky (první ročník této soutěže se uskutečnil loni ještě pod názvem Miss Full of Beauty) je soutěží pro ženy s oblými křivkami, které sice nejsou podle současného přísného módního diktátu ideální, přesto jsou ale krásné a obdivuhodné. Magazín Žena-in fandí dívkám a ženám, které se nenechaly spoutat nepsanými pravidly! Dovolte nám nyní představit finalistky letošního ročníku soutěže, desátá z nich je Pavla Procházková.

pavla

věk: 31
svobodná
tajemnice Divadla Radka Brzobohatého

Jak bys charakterizovala sebe samu?
Jsem originál! kladné vlastnosti - jsem originální, vytrvalá, spolehlivá, empatická, systematická, férová, expresivní, razantní, emotivní, mám fantazii, smysl pro humor a nesnáším lež. Záporné - jsem komplikovaná, razantní, přespříliš přímá a emotivní...trochu se mi plete, co je kladné a co záporné... beru nálepku ORIGINÁL :)

Souzníš se znamením, ve kterém ses narodila, nebo si myslíš, že tě dostatečně nevystihuje?
Post dokonalého berana mi ničí pouze moje celoživotní slabost pro muže – panny... to se prý v tomhle znamení nesmí... !

Co považuješ za svůj největší životní úspěch?
Největších životních úspěchů mám mnoho - zhubnutí 30 kg, úspěšné přijímačky na hereckou školu, odchod do Zlína, odchod do Prahy, herecké příležitosti v různých divadlech, skvělá a dlouholetá práce v Divadle Radka Brzobohatého, založení vlastní kapely, psaní hudby a textů, získání víry, koupě bytu a dvou kocourů... když si to tak čtu, vypadá to, že musím být hrozně šťastná. :)

pavla2

Proč bys měla vyhrát právě ty a které ze soutěžících bys v případě, že nevyhraješ, přála stupně vítězů?
Tato soutěž je pro mě osobní výpovědí toho, že sex appeal spočívá v úplně jiných hodnotách, než jsou míry 90-60-90 nebo vlastnit nejmodernější mobil, moje celoživotní heslo zní - BEZDUŠE NEKOPÍROVAT MÓDNÍ TRENDY dnešní prázdné doby a BÝT PŘEDEVŠÍM SAMA SEBOU, nebuďme všichni stejní, prázdní a nudní!!! A tuto myšlenku bych ráda šířila jako Miss Prima křivky, která nehledá obecný typ krásy, ale především osobitost! Navíc chci bojovat za ten světový mír ;) a také myslím, že jako reprezentující Miss a i v modelingu bych dokázala zúročit své herecké zkušenosti (moje nejčastější role je uklízečka) a také si myslím, že člověk si má svá přání plnit a podle toho se snažím žít: v 17 letech jsem chtěla být herečkou, to jsem si vyzkoušela od dvaadvaceti, v 10 jsem toužila být modelkou, to si zkusím ve dvaatřiceti a ve 4 letech jsem snila o dráze krasobruslařky, na to se chystám v padesáti :) ... prostě jsem originál. Pokud nevyhraju já, pak už na Hrad jedině Květa Bezuchová!

Už jsme vám představili:

Více o soutěži se dozvíte na www.primakrivky.cz

Reklama