Miss Prima křivky (první ročník této soutěže se uskutečnil loni ještě pod názvem Miss Full of Beauty) je soutěží pro ženy s oblými křivkami, které sice nejsou podle současného přísného módního diktátu ideální, přesto jsou ale krásné a obdivuhodné. Magazín Žena-in fandí dívkám a ženám, které se nenechaly spoutat nepsanými pravidly! Dovolte nám nyní představit finalistky letošního ročníku soutěže, osmá z nich je Markéta Nagyová.

marketa

věk: 27
svobodná
floristka, AJ

Jak bys charakterizovala sebe samu?
Není lehké samu sebe charakterizovat, hlavně ty záporné vlastnosti. :) Člověk na sobě nerad vidí chyby. Jsem cílevědomá, veselá, společenská, přátelská, aktivní, dokážu jednat asertivně (velice důležité, když pracujete s lidmi) a jsem usměvavá! Jsem hodně silná osobnost s vůdčími sklony, což může být některým lidem nepříjemné. Také jsem velice soutěživá a nerada prohrávám. Jsem přesvědčená, že mám většinou pravdu, a občas jsem i líná.

Souzníš se znamením, ve kterém ses narodila, nebo si myslíš, že tě dostatečně nevystihuje?
Myslím, že horoskop souzní se mnou, a ne já s horoskopem. :) Jsem typická LVICE se vším všudy.

Co považuješ za svůj největší životní úspěch?
Z hlediska pracovního to je určitě účast na české nejprestižnější floristické soutěži - Mistrovství floristů České republiky - Děčínská kotva, kde jsem se několikrát v různých soutěžních disciplínách umístila na prvních pozicích. Pro mě je ale úplně nejdůležitější úspěch, že mám okolo sebe spoustu přátel a skvělou rodinu, na které se mohu vždy spolehnout. Vím, že nikdy nezůstanu sama.

markoeta2

Proč bys měla vyhrát právě ty a které ze soutěžících bys v případě, že nevyhraješ, přála stupně vítězů?
Jak už jsem psala, tak jsem velice soutěživá a nerada prohrávám! Ráda bych vyhrála já. S děvčaty se ještě neznám a pěkný obličej (který máme všechny :)) není rozhodující. Z toho důvodu nemohu napsat konkrétní jméno. A proč já? Nebojím se vystupovat před lidmi - mám zdravý exhibicionismus. :) Vždy byl můj sen být modelkou plus size. A myslím, že bych dobře dokázala reprezentovat titul Miss Prima Křivky.

Už jsme vám představili:

Více o soutěži se dozvíte na www.primakrivky.cz

Reklama